SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 153
Mogl by mi ktos dac jakies wskazowki co jesc a czego nie...
Zajmuje sie wspinaczka. Waze 74kg mam 184cm. Chce wazyc troche mniej i nie stracic sily, jednoczesnie miec energie do trenowania. Biegam 5 razy w tygodniu, 3 razy w tygodniu mam trening wspinaczki, plywam raz w tygodniu, i raz w tygodniu trening ogolno rozwojowy na silowni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
wszystko napisane jest u gory czyt.to co gruba czcionka

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 153
no wlasnie nie znalazłem... jak bym znalazł to bym nikomu glowy nie zawracal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
184cm 74kg "Chce ważyć troche mnie i niestracić siły i mieć energie"

Nie da się tego wszystkiego pogodzić bo na każdej diece redukcyjnej jesteś osłabiony...po drugie ważysz 74kg i co do twojego wysokiego wzrostu i tak jest małą ilością...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Wszystko masz w postach podwiesoznych, wystarczy poszukac i poczytac. Oblicz zapotrzebowanie, wybierz i uloz diete.Odpowiedni trening silowy i do tego aeroby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
uwazaj na to, zeby za szczuplym nie byc. bo wazysz mniej odemnie - a ja jestem 10cm nizsczy od ciebie

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 153
widzisz bo ja baaardzo obciazam palce... i jesli wazyl bym 10kg wiecej to bym je chyba urwal! MI zalezy nie na sile a na sile w stosunku do masy. Np zeby sie podciagac na jedenej rece itp. Przy moim wzroscie i nie majac miesni mozna wazyc spokojnie 63-65 kg i nie miec problemow ze zzdrowiem.. Ja jestem troszke obrosniety miesem wiec waze wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie przed zawodami

Następny temat

CKD - zdecydowalem sie i mam pytanka

WHEY premium