SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deontay Wilder - Artur Szpilka 16.01.2016 OFICJALNIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Zonecom: Co do samej idei walki, to najgorsza opcja dla Szpilki. Po pierwsze nie jest gotowy do mistrzowskiej walki (...)

Powiedzmy otwarcie - Szpila nie jest materiałem na mistrza, mówienie że "nie jest gotowy" mogłoby sugerować że kiedyś będzie inaczej.

Wg mnie lepszym wyjściem będzie jeśli przegra z Wilderem i dostanie za to sporą $$$ (przy okazji nie niszcząc sobie kariery, bo porażka z zawodnikiem z top5 to nic strasznego) niż jeśli taką przykrą niespodziankę sprawi mu jakiś kolejny leszcz w stylu Mollo (dużo zresztą nie brakowało). A przy połączeniu jego szczęki i stylu walki jest raczej pewne że takie coś się zdarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Napisałem, że nie jest gotowy w kontekście tego, że ma dużo do poprawienia i jest w stanie to zrobić. Byłby gotowy nawiązać przynajmniej dobrą walkę, a to już spora różnica, bo przegrywając efektownie można nawet zyskać na rynku patrz Chisora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
W pierwszej rundzie Ajtuj pokaże mu pare myczków, w drugiej uśpi go techniką zwaną łabędzia szyja, a w trzeciej zrobi mu dziecko i będzie po walce

A na powaznie to bedzie jak zderzenie ze ścianą imo, Wilder jest zbyt atletyczny dla Szpilki.




Zmieniony przez - JauCh w dniu 2015-12-09 16:44:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
JauCh
W pierwszej rundzie Ajtuj pokaże mu pare myczków, w drugiej uśpi go techniką zwaną łabędzia szyja, a w trzeciej zrobi mu dziecko i będzie po walce

A na powaznie to bedzie jak zderzenie ze ścianą imo, Wilder jest zbyt atletyczny dla Szpilki.





Zmieniony przez - JauCh w dniu 2015-12-09 16:44:37


JauCh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Jednak menadzer Wildera potwierdza

http://www.ringpolska.pl/artur-szpilka/43921-menadzer-wildera-potwierdza-16-stycznia-walka-ze-szpilka


Zmieniony przez - Zakar w dniu 2015-12-09 17:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Zawsze jestem sporym optymistą szczególnie jeżeli chodzi o naszych rodaków tak więc w mojej opinii szansę Artura wahają się w okolicach 20%... Niestety Szpilka nie ma argumentów na tą walkę i w ogóle na HW. Brak zasięgu, brak ciosu a przede wszystkim brak mocnej szczęki. Jeżeli zwycięży to będzie kolejna sensacja w tym roku po wygranej Głowackiego na Huckiem. Wypunktować Wildera nie wypunktuje więc jedynie jakiś konkretny lucky punch może go uratować. Panowie zawsze będę to powtarzał, Szpilka ma potencjał na mistrza ale w kategorii niżej czyli CW niestety zapragnął wagi ciężkiej więc ma co chciał. Nie przepadam za Szpilką aczkolwiek źle mu nie życzę i uważam ,że ta walka może mu przystopować mocno karierę.
2

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
Szpila to charakterny gość, przewiduje podobną walkę jak ta Kliczko - Powietkin
ciężko optymistycznie spojrzeć na ten pojedynek
ostatnią walke Szpilki jaką widziałem to ta z Adamkiem
progres fizyczny na pewno jest i tutaj bedzie super przygotowany
a jak z aspektami bokserskimi ?
z tego co czytam to takie pykanie jak z Adamkiem zostało wyeliminowane i Szpilka ma być agresywny w półdystansie , jeżeli nauczył się klinczować to może potrwac 12 rund pojedynek
Może ktoś napisać czy widzi jakąś zmiane w boksie Artura przez ten pobyt w USA ?
czy cieżko cokolwiek dostrzec poniewaz ostatni rywale marnej klasy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jak długo był w USA?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Przeprowadził się tam chyba na początku roku i tam mieszka i trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
za wcześnie choć jak dostanie wp****** jak za obierki może troche spokornieje i weźmie się do cięższej pracy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zróbiłem suwnice

Następny temat

Gruszka refleksówka - Montaż.

WHEY premium