SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2016 Fitness Sylwetkowe - Moje przygotowania

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Mega forma :) powiadomki on!

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
A czy wiadomo w ogóle cokolwiek na temat harmonogramu Debiutów? Na stronie wciąż brak informacji, Pzkif odpisał mi , ze wszelkie info na miesiąc przed (?!).
Niemniej może są jakieś wycieki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta_Izabela
Moja kategoria wzrostowa w UK jest bardzo słaba noe martwie się mocno. Będzie co ma być. Ja postaram się, aby było jak najlepiej. Najgorzej że strojem w UK popelina, babka z Turcji się nie odzywa, a mój strój do nauki pozowania leci już 3ci tydzień i dojść nie może Btw - dlaczego na Debiutach wszystkie zawodniczki miały conectory tak nisko? Wczoraj wysłałam filmik do pani Rogers, i zachodziła w głowę, czy to błąd czy po prostu inne standardy. Ja jestem zielona w tej kwestii
Podobnie z pozycją boczną. Też inaczej.


Zmieniony przez - Marta_Izabela w dniu 2015-12-07 16:16:26


Czy obsada jest słaba czy mocna zawsze trzeba walczyć od samego wejścia po schodach aż do zejścia ze sceny Stawkę widać dopiero jak się stoi ręka w rękę Nigdy nie wiadomo jak rywalkom wyjdzie np. końcówka a od tego zależy forma na scenie.
Co do łączników - bo chyba o to Ci chodzi że majtki za niskie boczkami ? Po prostu część zawodniczek ma źle skrojone majtki i w sylwetkowym wygląda to "średnio"....... Powinny być węższe i wyższe niż te do bikini. Z tyłu zakrywać połowę pośladków. Pozycję boczną też wiele zawodniczek źle wykonuje przez co wyglądają jak powykręcane Opanowanie pozowania czasem trochę zajmuje.
Harmonogram - jeszcze nic nie wiadomo.

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2015-12-10 15:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Dziękuję pięknie za odpowiedź :)
Jutro wybieram się na zajęcia z pozowania także podzielę się relacją po powrocie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Marta może jakiś filmik z nauki pozowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Zobaczymy jak wyjdą. Narazie jadę na konsultacje z trenerem i pozować będę z byłą zawodniczką ukbff Lisą Howard.
Na styczeń szykuję się na lekcje z Louise Rogers - myślę, że wtedy będzie warto co nieco wrzucić.
A, no i w grudniu, po świętach, jadę na zajęcia do nieocenionej i najlepszej Doroty Galińskiej :) (mojej największej inspiracji jeśli chodzi o naszą scenę - więc jaram się niesamowicie :) )


Zmieniony przez - Marta_Izabela w dniu 2015-12-12 21:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Wyjazd na zajęcia z pozowania owocny. Oglądały mnie dziś 3 osoby. Podobno jest progres. Ja nic nie widzę ;)
Zarzucam kilka zdjęć. Filmu dodać nie umiem, poza tym, powychodziły bardzoooo długie :)
Kolejne fotosy wrzucę po lekacjach z Panią Galińską. Myślę, że wówczas forma będzie jeszcze lepsza :)














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Aktualna waga 65,7 - idzie w dół powoli.
Po świętach zmiany w planie dietetycznym i treningowym. A aktualnie zmieniliśmy tyle, że nogi są teraz na początku i jako czwarty dzień (dwa razy w tygodniu).




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Marta jeszcze uśmiech szeroki od ucha do ucha doszlifuj. Ładne buty, tylko szkoda, że masz zapięcie wokół kostki, bo one optycznie skraca nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Super! Bardzo ładnie Ci w rozpuszczonych włosach i faktycznie jeszcze tylko szeroki uśmiech.


Zmieniony przez - tygrysek83 w dniu 2015-12-14 20:38:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domis - Dominik D. - DEBIUTY 2016

Następny temat

Berserk Labs- Kasia Strzelczyk Debiuty 2016

WHEY premium