SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2011 - do 80kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 77962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1568
Mógłbyś napisać swój trening na klatę? lub jeśli go często go zmieniasz to ile powtórzeń i ile serii wykonujesz na klatę?. Tez mam problem z genetyka klatki piersiowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
biceps bokiem - miazga miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Staz tylko 5lat? Masakra, trenowałeś jakiś sport wcześniej? Niesamowita sylwetka i wymiary bo nie kazdy będzie miał 45cm w łapie przy 77,5kg. Super i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4885
Twoje żylska na łapie mnie zszokowały ;D Jakbyś mógł podaj swój trening na brzuch :)
SOG oczywiście ;) Pozdrawiam!!

Moja galeria zdjęć : http://www.sfd.pl/Szanowny_fotki_do_oceny.-t709183.html 

Zapraszam!! No pain, No gain!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356
Dla mnie nr 1 na forum! Takie proporcje chciałbym kiedyś osiągnąć i mam od dziś wzór ;)
Mógłbyś rozpisać w ramach swoją dietę i suplementy?
Ile trwa twoja sesja treningowa i jakie ćwiczenia na 1 sesji wykonujesz na łapki i barki?

-Dlaczego masz na sztandze 8x po 5 kg, a nie 2x20kg? - Bo tak wygląda bardziej kozacko. :o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 716
tak ciawoss, tylko po co komu Twoja głowa??? he

pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jestem pod ogromnym wrażeniem


ciawosss-
to, czy brał saa/ ph
jest jego sprawą-

nie zmienia to faktu,
że włożył w to mnóstwo pracy, mnóstwo wyrzeczeń
i należy mu się za to szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
Dziękuje wszystkim za komentarze bardzo wiele dla mnie znaczą ostatnie dni teraz są najgorsze dostaje w głowę przez dietę jestem osłabiony i nie mam na nic siły nawet bzykać mi się nie chce :P obiecuje ze po wszystkich zawodach ( a bodajże ostatnie mam pod koniec kwietnia ) będę wam pomagać jak mogę myślę ze moja wiedza zdobyta za granica nie jest zła startowałem już wcześniej w mistrzostwach Szkocji w 2009r zająłem 4 :/ miejsce na 15 tutaj nie może być 4 musi być złoto dodatkowo będąc w Szkocji ukończyłem kurs instruktora kulturystyki i fitness na co mam również stosowne dokumenty. Wszystkie komentarze odbieram pozytywnie lecz jeśli ktoś wyjeżdża ze sterydami to naprawdę musi mało wiedzieć o tym sporcie , ( bym wziął tyle co ty i tez bym tak wyglądał heh JASNE SPRÓBUJ ) odpowiem na wszystkie pytania dietetyczne i na temat moich treningów jest bardzo dużo tego bo zmieniam treningi co 8 tygodni taki mój styl :) naprawdę pomagacie mi swoimi słowami dzięki i życzcie mi powodzenia 26 Marca :)

Bonusowo zdjęcie z dziś BEZ POMPY ( z góry sorka za jakość :P )





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1914
Masakra...

Forma wręcz idealna. Szacunek wielki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
jaka waga teraz? dobrze się to prezentuje Obręcz barkową masz bardzo solidną, a jak wymiary w udzie teraz?

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2011-03-16 23:16:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobiece ksztalty...

Następny temat

awax

WHEY premium