SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kreatyny i HMB w wieku 14 lat!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1216
odrzywki różnią się od sumpli, odrzywki to tak jak normalne jedzenie, tylko że w proszku. Żeby zjeść takie ilości białka jak z odżykami trzeba by było jeść ok 7 posiłków, średnio co 3 godz.

MĄDRA DIETA I TRENING ZASTĄPIĄ KAŻDY KOKS !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem nic nie brać, ale przechodziłem obok 2 sklepów z odżywkami i za każdym razem wstąpiłem. Powiedziałem sprzedawcom, że mam 17 lat i ćwicze na siłowni od niedawna i czy jest cos odpowiedniego dla mnie na spalanie tłuszczu. Obydwaj odpowiedzieli, że polecają mi L-karnitynę. Jeden ze sprzedawców polecił alternatywnie pastyli z zielonej herbaty?
Czy L-karnityna, to rzeczywiście jest taka dobra i bezpieczna?
Które wybrać. jeśli wogóle coś wybierać: pastylki z zielonej herbaty czy L-karnityne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Zapewniam cie ze L-karnityna jest bezpieczna Green Tea też ale i niestety mało skuteczne niestety. Mysle , że powninienś najpier robić codzienie aeroby po 30 minut dzienie ograniczyć węgle sporzywane. Jezli to nie da zadnych efektów ( a da na pewno ) mysle ze powinienieś kupić Fat burnera , ale pownienieś sie bardziej skupić na aerobach i obcieciu wegli.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Codziennie jeżdżę na rowerku stacjonarnym 30 minut i przejeżdżam na nim 17 km. Do tego dochodzą wiosła i jazda na normalnym rowerze.
Czy fat burner jest skuteczniejszy od L-karnityny czy to może to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest skuteczniejszy i przy aerobach i obcieńciu weglowodanow jakich sporzywasz napewno da efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem, że niektóre suple mogą powodować występowanie krost na plecach i wogóle na ciele. Czy L-karnityna napewno nie ma takich ani innych skutków niepożądanych?
A co do węgli to jakich produktów mam unikać lub znacznie zredukowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
suple/odzywki nie powodują powstawania krostów/syfów
na to skłąda sie wiele czynników,np.duza ilosc słodyczy

fat burner jest zdecydowanie skuteczniejszy
ewentualnie ultra ripped

unikaj słodyczy,tłustych potraw,
dieta wysokobiałkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damixx czy nie powoduje , temat do dyskusji , gdyż jeźeli ktos bedzie przesadzał z ilościa odzywek i supli, mechnizmemm obronnym benda miedzy innymi krosty. Ale jezeli bieżesz to tak jak sie powinno wszystko bedzie ok.
Co do Fat Burnera tobie akurat on starcz w połączeniu z L-karnityna bedzie dobrze, ale musisz obciąć wegle jak juz pisałem jesc mniej produktów które go zawieraja w duzych ilościach ryż kasze.

btw L-kranityne jest bezpieczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
niby racja
ale jak ktos nie wie ile brac,to nie powinien sie wogóle brac za soople
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

napój olipm karnityna

Następny temat

POMOCY !!!!!!

WHEY premium