SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowa E.W.A. Czy sprawi, że będzie się chciało?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Po 35 roku życia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Dopiero teraz zauważyliśmy, że jest dział +35. Nie znamy jego założeń/zasad, dlatego na wstępie pytanie do Gospodarzy - czy możemy tutaj rozdać darmowe produkty? Zależy nam na opinii dojrzałych kulturystów, wiadomo - młodym to się chce ćwiczyć i bez większej zachęty (a jeszcze bardziej testować wszystko, co za darmo), natomiast później różnie bywa z czasem, chęciami, przemęczeniem itp.

E.W.A. nie jest nastawiona na "dawanie wrażeń", bardziej chodziło o precyzyjną stymulację w kierunku krótkotrwałej aktywności fizycznej - odsunięcie lenia i apatii, wzrost mobilizacji na kilkadziesiąt minut.
Chętnie rozesłalibyśmy kilkanaście opakowań (po 14 porcji) i poznali opinie Użytkowników.
opis: http://www.megabol.pl/products/ewa/ 

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
dziękuję za możliwość przetestowania E.W.A.
osoby w wieku 52-55 lat poczęstowane przedtreningowo suplementem wymieniały

- wzmożoną motywację
- pobudzenie
- większą chęć do działania
- lepszy nastrój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Mi bez wspomagania chce się zawsze ... ale jak ma mi się chcieć bardziej to dlaczego nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale to mają być chęci na trening czy na coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Trening! Chęci na inne rzeczy to ma się i po 35 roku...
Mam na myśli grilla, albo oglądanie meczu..

Zmieniony przez - _MEGABOL_ w dniu 2011-10-07 16:41:49

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
No proszę, ledwo zachciało mi się zajrzeć na sfd pomimo, że zarejestrowałem się już jakiś czas temu i coś tam napisać a tu coś rozdają :) O ile "promocja" nie tyczy się bardziej zaawansowanych i płodniejszych (w posty) użytkowników to ja bym się jak najbardziej pisał na test czegoś po czym się chce ćwiczyć bo właśnie od jakichś 2 tygodni usiłuję się zmusić do regularnych treningów (dlatego też zresztą zdecydowałem się połazić po sfd by się bardziej nakręcić)
Przy okazji witam i pozdrawiam wszystkich innych "dziadków" i "babcie" oczywiście też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
Witam wszystkich - dojrzałe Panie i starszych panów :P
Ja także nieuchronnie zmierzam do 35 roku życia...
Myślę, że każdy z nas chciałby spróbować z EWA - i w dodatku za free ;)

Ja z każdym rokiem mam coraz mniej chęci do regularnych wysiłków...

ps. forum czytam od lat.. teraz postanowiłem się zarejestrować i brać bardziej aktywny udział w życiu forum... szczególnie tego po 35 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niechciałbym Ewki ,bo nie lubie tej firmy -przepraszam za szczerosc ,ale takie są fakty. :( Chetnie jednak poczytam jak to na Was dziala :)Mimo 48 lat ,checi do treningu mam przeogromne i żadnego zniechęcenia nie czuję.Gorzej jest jak właśnie na trening z jakiegos powodu nie dojde ,wtedy dopiero mam doła, jakies dziwne zniechcenie i dzien uwazam za zmarnowany.Natomiast po treningu mimo zmeczenia czuje sie the best i przystepuje do innych obowiązkow ,trening zawsze robie rano,aby byl najefektywniejszy poniewaz mam w tym czasie najwięcej energii.

ps.jednak z Megabola mam z tej firmy DAA i sam nie wiem czy dziala jezeli chodzi o trening,bo jeszcze dochodzi kilka innych specyfików do tego-- jednak zdaje się że działa na....i nie myśle tu o oglądaniu meczu z fotela czy o grillu heh!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Wiem jak to jest z treningami jak jesteś "w ciągu" czyli ćwiczysz regularnie od długiego czasu, wtedy wystarczy z jakichś przyczyn opuścić jakiś trening i czuje się taki dziwny i denerwujący niepokój wręcz Ja mam ten problem, że niedawno doszedłem do pełnych możliwości po kraksie na nartach (drugiej z kolei ) i treaz dopiero trzeba na te obroty znowu wejść.

Zmieniony przez - DZlK w dniu 2011-10-09 15:50:18

Zmieniony przez - DZlK w dniu 2011-10-09 15:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9281
No witam.Ja pomimo ,że trenuje już ponad 25 lat zazwyczaj mam chęci.Ale w ostatnim czasie a mam już ponad 40 lat coraz częściej mam spadki motywacji do treningu więc chętnie bym spróbował takiego produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
no ja zbliżam sie do 40 to już za 4 miechy jeśli chodzi o chęci do trenowania to nie mam problemów ale bvym popróbował jakiś stak tym bardziej ze nie mam doświadczeń z takowymi poza arginina pozdro

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Na początek proponuję dokonać korekty podanej strony WWW. Paskudny ortograf, rozwinięcie skrótu na samym początku nie odmienione przez przypadki. To zniechęca inteligentną osobę.
Darmową próbką zainteresowany nie jestem. Choć mogę wierzyć w jego skuteczność, skoro zawiera kofeinę.
Po jaką cholerę podawać chemiczne (?) nazwy substancji w składzie???

Zmieniony przez - kradam w dniu 2011-10-10 09:32:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cellucor - C4 Extreme

Następny temat

Jaki gainer?

WHEY premium