SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowa E.W.A. Czy sprawi, że będzie się chciało?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz pod moją wypowiedzią jest wyłącz powiadomienie o odpowiedziach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7875
Witam,dostałem za darmo serdecznie dziekuje,ćwiczyć mi sie zawsze ale spróbowałem, drugi tydzień podjadam i powiem że coś tam pobudza zacząłem od dwóch kaps teraz biore cztery i myśle że te 'ziółka' w składzie mi chyba dodają energii,szkoda że nie pisze jakie są ilości np.kofeiny,jak mało popij to mi sie odbijało jak po etracenie-dziwne może to ta niebieska otoczka?W każdym razie dziekiMegabol za mozliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7875
przetestowania gratisowo -obiecali i dali,pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
witam i ja dostałem produkt e.w.a i powiem że przez pierwsze 3 tygodnie nic nie czułem żadnej różnicy a tera z całkiem fajnie mi się cwiczy nie biore żadnych innych staków tylko ewke. działa tak ze miło pobudza nie ma potów czerwonej twarzy ciśnienie nie skacze a mocy starcza na ciężki trening nawet po ciężkim dniu. jedyny mankament to zgaga która mija po około godzinie. zgaga pojawiła sie wraz z efektami przez 3 tyg nic. brałem tylko w dni treningowe ćw3 x tydz takie drążkowe fbw. generalnie zadowolony jestem moge starszakom polecić. pozdrawiam

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Spróbować zawsze można :)

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darmowa Ewa nadal aktualna jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Tak, nadal rozsyłamy

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgłoszenie zostało wysłane w takim razie czekam na próbke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek -4301 dzień Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1864
Chętnie wypróbuję i skrobnę dwa słowa nt E.W.A - zgłoszenie poszło.

Ciężko idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Stosowałem produkt i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony, dobrze nakręca na trening (startowałem o godz 22 i ćwiczyłem przez 1,5 godz), nie powodował żadnych przykrych dolegliwości, myślę że jest godny polecenia.

Dziękuję i pozdrawiam.

Zmieniony przez - sul w dniu 2011-11-08 13:55:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cellucor - C4 Extreme

Następny temat

Jaki gainer?

WHEY premium