SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowa E.W.A. Czy sprawi, że będzie się chciało?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Nestea- ale bez przesady, żeby oceniac od razu negatywnie, po jednej porcji. Na działanie produktu może miec wpływ wiele czynników, chociażby to,w jakim odstępie czasu spożyłeś go od posiłku. Dostałeś całą paczkę a nie próbkę, to oceń po całej paczce, albo chociaż po tygodniu stosowania, a nie po jednej porcji.

Z mojej str. EOT, dam znac jak zaczne stosowac E.W.E.

Pozdro

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Zacznij czytać całość teksu.. Miałem już ten suplement, więc to było 'porównanie' do poprzednich zastosowań z mojej strony. A nie, że wziąłem 1 raz i daje negatywną opinie.. Dałem pozytywną, ale z pytaniem czy za te pieniądze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Wczoraj trening klata+barki zrobilem po 2 dodatkowe serie na partie, wydolnosc jakby na plus pobudzenie w stopniu lekkim po 3 kaps(pojedynczo co 10 min zjedzone...).
Co to za substancja ktora tak grzeje żołądek
Jak narazie produkt zaskoczyl mnie pozytywnie swoim dzialaniem jednak zobaczymy jak to bedzie na nastepnym treningu.

Moja wersja to ta co na zdjęciu czyli prosto z Apteki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
kapsaicyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
termogenicznie tez nawet dobrze dziala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
giecik
kapsaicyna


jest tam?

ja mialem jednego supelka z nią - pewnie nie jednego - ale po tym supleku kazdy zwracal uwage na bole brzucha
ze wzgledu wlasnie na kapsaicyne (lkaloid odpowiedzialny za ostry, piekący smak papryki chili)

Po kazdym kapsie - 50% porcji - skrecalem sie z bolu.
Nie do wytrzymania poprostu.

Nie wiem skad ja mieli i ile tam bylo w srodku - ale byla masakra.
Po 3-4porcjach odstawilem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Uczucie ciepła może być wywołane obecnością mięty pieprzowej.
Kapsaicyny w składzie nie widać.

Również miałem stycznośc z kapsaicyną w vasobolanie (poprzednia wersja. aktualna bez kapsaicyny) przed treningiem nieźle rozgrzewalo.
Fakt, dużo osób skarżyło sie właśnie na dolegliwosci z opisu Solarosa.
U mnie przez pierwsze 2-3 treningi lekko sie odbijało, później efekt b. przyjemny.

zeby nie było ofu.
Do mnie paka też doszła.
Po treningu będzie opinia.

Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2011-11-19 18:48:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Tą Miętą nieźle się również odbija i odświeża oddech Dzisiaj Poszło 3kaps 15min przed Treningiem i było lepiej, niż 2x2(45min)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
solaros
giecik
kapsaicyna


jest tam?

ja mialem jednego supelka z nią - pewnie nie jednego - ale po tym supleku kazdy zwracal uwage na bole brzucha
ze wzgledu wlasnie na kapsaicyne (lkaloid odpowiedzialny za ostry, piekący smak papryki chili)

Po kazdym kapsie - 50% porcji - skrecalem sie z bolu.
Nie do wytrzymania poprostu.

Nie wiem skad ja mieli i ile tam bylo w srodku - ale byla masakra.
Po 3-4porcjach odstawilem.




to było przypuszczenie biorą pod uwagę odczucia testujacych, nie sprawdzałem czy tam "siedzi"

jak dostane to stestuję, o ile dostenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
hehe i do mnie również doszło , odczucia i opinie wystawie po skończeniu całej paczuszki żeby była obiektywna firmie dziekuje za możliwość testu .

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cellucor - C4 Extreme

Następny temat

Jaki gainer?

WHEY premium