SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowa E.W.A. Czy sprawi, że będzie się chciało?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2480
@kradam: nie żebym się czepiał... ale zwróć najpierw uwagę na swój profil i sekcję "o mnie"...

a swoją drogą czy to taki zwyczaj, że członek "SFD Team" pisze w taki sympatyczny sposób?

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Bardzo dziękujemy za uwagi, rzeczywiście, brakuje "i" w "Aktywności" i jeszcze spacji w "któregozadaniem", poprawimy, ale jestem pewien, że inteligentnych osób nie powinno to zniechęcić.
Co do nazw chemicznych, pozwolę sobie na pełną wypowiedź. Nie robiliśmy tego od 15 lat, kierując się dokładnie tym samym co wspomniane pytaniem ret. - "po jaka cholerę". Do zmiany postawy przekonały nas obowiązujące trendy, zob. np. https://sklep.sfd.pl/APS_Mesomorph-opis26444.html  https://sklep.sfd.pl/ALRI_Venom_Hyperdrive_3.0 -opis3091.html
i choć ktoś przekonany o swej wartości nie musi naśladować mody a wręcz z niej często drwi (to nie byłoby trudne - czytając opisy wiodących prod. z USA naprawdę można odczuć brak poszanowania dla rozumu a już na pewno brak kompetentnego zaplecza), to jednak rynek stawia inne wymagania.
Naszym pierwszym krokiem w tym kierunku było opakowanie Nitrogliceryny, na którym prócz "normalnie" wymienionych składników dodaliśmy tabelę z podpisem: "A tak to wygląda w USA" i w niej nazwy chemiczne tauryny i.in. Skutek - w sklepach internetowych pojawiała się ta właśnie tabela w opisie produktu
A E.W.A. proponuję, do odwołanie, każdemu, kto w tym wątku chciałby napisać coś o swych odczuciach (adres wysyłki proszę na prv forumowego konta). Co najbardziej istotne, produkt prócz opisów prezentuje recepturę chyba najbardziej kompetentnej w tym kierunku osoby w kraju www.rozanski.li


Zmieniony przez - _MEGABOL_ w dniu 2011-10-10 12:02:38

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, z chęcią przetestuję i skrobnę coś od siebie na temat działania preparatu.
@ nie wchodzą ;)

Zmieniony przez - sul w dniu 2011-10-10 12:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
PRV nie wchodzi :
"Wysyłanie powiadomek jest dostępne po napisaniu
min. 50 odpowiedzi lub artykułów na forum."
chyba, że to o to chodzi właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
To piszcie adres wraz z nickiem i tematem "darmowa EWA" na [email protected]

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7875
Ja bym spróbował chetnie choć miałem dwa poprzednie produkty inh i etr ,lecz nie czułem jakby "mocy przybywaj" tylko teraz nie trzeba płacić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Ja tam wolę unikać takich testów. To bardziej działa jak zwykłe placebo ale na psychikę.
Jak komuś się nie chce to są 2 powody: braki energetyczne/przemęczenie/brak regeneracji oraz kwestia psychiczna: po co?

Ja np. zasuwałem jak dzik w wakacje, bo kupiłem sprzęcik. Potem po zmianach jakie zaszły w moim organizmie - odpuściłem sobie i ćwiczę ok. 2-4 razy w tygodniu z bardzo małą ilością ćwiczeń żeby nie przeginać.

Co do chcenia to myślę, że przede wszystkim najważniejszy jest cel do którego się dąży.
Jak jest cel jasno określony - znacznie łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
"darmowa EWA" na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo sulexxx ^ z tym Panem szarpałem żelazo jakieś 15 lat temu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Jeszcze pytanie całkiem na marginesie - gdzie się wyłącza powiadomienia na e-mail?

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cellucor - C4 Extreme

Następny temat

Jaki gainer?

WHEY premium