SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dam3an4k i redukcja na urodziny

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Kurczak udziec to z tego co wiem całe udko, a mięso z udka to po prostu mięso z tego udka bez kości.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Dziś był trening pleców i bicka. Dodam, że idzie jak po grudzie
MC 3s
wiosło 3s
uginanie ramion z gryfem 3s
młotkowo 3s
i w domu opuszczanie z drążka 2 serie , bo nie dam rady sie podciągać, to chociaż się opuszczam hehe :)
Interwały 5 seri 200m trucht, 150m sprint
Fotka dzisiejszczego potreningowego posiłku czyli risotto :P




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stanowczo za mało na plecy według mnie Nie możesz czegoś dorzucić?

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-06-03 21:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
W następnym tygodniu zwiększę intensywność, bo też nie chce chodzić jak inwalida z zakwasami :)
a były szruksy jeszcze 3serie, ale zapomnialem napisac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam dziś aktywność praktycznie zerowa :) miska utrzymana w miarę jak trzeba, ale będę jeszcze z 2 dni musiał jeść orzechy ziemne, bo leżą u mnie w pokoju i ktoś to musi zmęczyć :P Przede mną jeszcze wpc i jabłko i za pół godzinki spać. Niżej dodaje zrzut z tego co jadłem. Warzyw jak zwykle nie liczę, tylko te co trzeba


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owoce bym ograniczył na redukcji, tylko po treningu, ew. rano jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Spoko spoko, są owoce, to trzeba jeść. Wczoraj zrezygnowałem z tego jabłka :P po prostu nie chcialo mi sie po nie isc, jedynie to wpc wymieszalem hehe :)
Dziś był dzień treningowy. Siłka na ten tydzień zaliczona tak jak miało być na weekendzie jakieś interwały porobię, jutro w piłke na orliku z 1.5h pewnie zagram.
Przysiady 4 serie 12x12x8x6
Wykroki 2 serie 15x10
Wznosy na palcach 2 serie 20x15
Wyciskanie żołnierskie 4serie 12x10x8x6
unoszenie ramion do przodu z hantelkami 3serie 12x10x8
unoszenie sztangi do brody 3 serie 12x10x8
Miska utrzymana. Ostatni posiłek o 19 i już zaczynam głodnieć ;/ na śniadanie wydup*zyłem sie z truskawkami i jogurtem i dużo kcal wpadło. Tak samo za dużo ziemniaków sobie przygotowałem, ale nie będę wyrzucał. Nie wliczyłem z 15g sosu do hambergurów, ale to ani 100kcal nie mogło mieć :) To co jadłem wrzucam niżej. Tydzień już za mną odkąd normalnie jem i sie ruszam. Pozdro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwi mnie tylko ta ilość serii.
Nogi - 6 serii / barki - 10 serii
Plecy - 6 serii / biceps - 6 serii

A jak głód dokucza to dobijaj warzywami - nie wliczasz do bilansu, a skutecznie zapychają, no i nie muszę wspominać o innych korzyściach, jakie niesie ze sobą ich spożywanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Nie bój się o warzywa :) Wiem które liczyć, a zjadłem dziś naprawde sporo warzyw. Do każdego posiłku duża micha oprócz okołotreningowych. Samo mnie to niepokoi tzn serie na duże partie. Z plecami musiałem się szybko zwijac z siłki, a nogi po prostu już ledwo chodziłem, bo dałem duże obciążenie i nie dałbym rady więcej, pewnie na następne treningi zmniejszę trochę obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może kiepska rozgrzewka przed nogami? Ja jak nie rozgrzeję porządnie nóg przez przysiadami to po dwóch seriach uda do wymiany...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] by Peppe

Następny temat

Dziennik - Witasdrawal (podobno odchudzamy)

WHEY premium