SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D Szukała - Laktoza mleko itp

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Irena Nadolna, Hanna Kunachowicz "Mleko a zdrowie" wyd. Instytu Żywności i Zywienia Warszawa 2001

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Dzieki bardzo za odpowiedzi
Czyli wychodzi na to ze mialem racje, no ale nie to jest wazne, tylko to ze wszystko sie wyjasnilo.
Jeszcze raz dzieki.

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Zwierzęta nie mają mleka w swojej diecie, gdyż w naturze nie mogą marnotrawić energii na jego produkcję.
Ja całe studia przeżyłem na takiej diecie:
2l mleka dziennie (zwykłe 2%), do tego chleb z żółtym serem i wędliną drobiową.


Sorki za wyciągnięcie starego postu

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.

Zmieniony przez - Thiell w dniu 2003-04-18 16:01:45

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wytrzymałes to do końca???

Je m'appelles Luc.
J'habite a Grodków.
Je suis polonais.
Je parle francais.
C'est tout.
Dobry jestem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
"..Ja całe studia przeżyłem na takiej diecie:........."

ramirez piszesz tylko po to zeby cos napisac ? masz chyba dosc wyraznie napisane...





..a ja nie jestem leniwy..
*** pracowity misOO ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 313
a ja mam pytanie jak ma sie do tego mleko w proszku odtluszczone. Według "instrukcji" ma ono 35g bialka 0,8g tłuszczu i 52g ww na 100g.
Czy mozna w ten sposob dodawac bialka do diety? Tak np. 3 razy dziennie po 100g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jak najbardziej można
Ja tak robiłem 3 - 4 lata temu - masa szła (chociaż nie tylko mięśniowa)
taka ilość laktozy może cię zatłuścić, poza tym Twój organizm może jej nie strawić - potrzebny jest do tego specjalny enzym (laktaza) którego produkcja zanika wraz z wiekiem i zmniejszeniem spożycia mleka

Stosuj w zależności od braków w diecie - nie koniecznie od razu 3 porcje dziennie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
nie radze, moze to latwo otlooscic, a laktoza wplywa niekorzystnie na zołądek, duzo lepszym wyjsciem w Twoim przypadku będą gainery

Byk znowu szybszy

Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2004-03-17 14:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Jeśli jesteś suchym ektomorfikiem to możesz brać - natomiast jeśli masz tendencje do tycia to już radziłbym uważać. Druga sprawa czy tolerujesz laktozę...?!

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kovi gda wszystko zalezy od metabolizu.Mleko w proszku ma duzo laktozy wiec jesli twoj zoladek nie radzi sobie z nia, to mozesz miec problemy.

Tak samo laktoza moze sie przyczyniac do wzrostu poiomu tkanki tluszczowej przy wolnym metabolizmie.Mleko w proszku w cale nie wychodzi tak tanio.odzywka posiada znacznie wiecej bialka serwatki i jest latwiej strawna.Cukry zawarte w produktach odzywczych rowniez sa o wiele lepszej jakosci, poniewaz skladaja sie z roznej dlugosci lanucha , dzieki dostarczaja skladnikow odzywczych systematycznie.
(w mleku zawartosc serwatki to ok. 20% reszta to bialko wolno trawiace kazeina, ktorego bv wynosi ok. 78)

Napisz po ile kupujesz to mleko?Jesli nie masz pieniedzy i chcesz to stosowac, to oczywiscie moze byc.Jednak jakosciowo nie ma co porownywac do odzywek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyt. do Olimpa

Następny temat

saw palmetto

WHEY premium