SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D Szukała - Laktoza mleko itp

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tak czytam co piszecie, to mam wrażenie, że większosć z Was unikało mleka tylko dlatego, bo nakręcono na ten temat jakąś psychoze? Właściwe dobrze że ten temat został poruszony - tutaj brava dla Kaina.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
...niektorzy poprostu moga miec mlekowstręt ... np ja ... wole mięso jako żródło białka

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
gdybym tylko nie byl uczulony na laktoze...:(

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Wy byscie tylko te krowy za cycki ciągali

zmieniam swoja diete - zamiast 2l mleka dzienie beda 4

kurde albo zbankrutuje albo kupie krowe i postawie na balkonie

pozdrawiam

nudno troche
moze zagadasz na gg??

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Chciałbym dodać, że dobrze po nmleczku np. zjeść jakąś sporą mandarynkę lub pomarańcz w celu poprawienia wchłanialności wapnia, które lepiej wchłania się w środowisku kwaśnym

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Czy ktos czytal moze ksiazke "Dieta zycia" Autorstwa Maji Błaszczyszyn, w ktorej sa zawarte dosyc kontrowersyjne i calkowicie odmienne informacje na temat mleka i nabialu (wyrobow na bazie mleka) ?
Nie mam narazie czasu na przpisywanie ksiazki, wiec narazie w telegraficznym skrocie :
- nie wolno pic mleka, bo odklada sie kazeina, w postaci duzych zbitych grud ktore obciazaja nasz organizm i zuzywaja duze ilosci energi podczas trawienia
- czesto niestrawione grudki przechadza do jelit, przylepiaja sie do scianek i stanowia przeszkode w przyswajaniu innych pokarmow
- produkty przemiany mleka sa toksyczne i kwasne
- taki pokarm wytwarza najwiecej sluzu ze wszystkich produktow spozywczych
- wapn w mleku zwiazany z kazeina jest bardzo slabo przyswajalny <- organizm musi zuzyc zapasy wapnia aby zneutralizowac szkodliwe efekty spozycia tych produktow

To narazie tyle, w razie czego moge podac wiecej fragmentow ksiazki.
Bede bardzo wdzieczny za opdpowiedz w tym temacie, gdyz stanowi on przyczyne sporu miedzy mna a kolega, ktory wiezy we wszystko co jest w tej ksiazce i z tego powodu wyeliminowal mleko pod kazda postacia z diety.

Po dluzszej debacie, doszlismy do wniosku ze najlepiej bedzie, jak sie tu zapytamy, a tym bardziej ze wczoraj trafilem na ten ciekawy post :)

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ale drastycznie to opisales ))))))))))))))))))))))
gdyby tak bylo to chyba juz bym nie mial mojego kochanego jelita albo innych narzadoow przewodu pokarmowego..))
swego czasu przez dosc dlugi okres 80% bialka dostarczalem z prod. mlecznych... teraz jest troszke mniej ale uwazam ze mleko i jego przetwory sa jak najbardziej wskazane...

mis " &#65174; &#65182; &#65186; &#65191; &#65201; &#65205; &#65212; &#65215; &#65217; &#65272; &#65269; "
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/ 

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Ksiażki tej pani bardziej zahaczaja o szarlatanerię niż o naukę, tak wiec szkoda na temat jej teorii się rozwodzic.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ksiazki tej akurat nie czytałem ale czytałem tego tyypu informacje na zachodnich www i tez mnie top jakos nie przekonywało. Bo zgodnie z inf tam zawartych ja juz powinienem miec caly uklad trawienny zapchany kazeina i laktoza :).

...Thermogenics and fat loss suplements investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-03-14 22:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja czytajac ta ksiazke nie moglem i nadal nie moge uwierzyc w to co tam pisze, jednak ja sie na tym nie znam za bardzo, wiec moglem sie mylic, no ale jednak wychodzi na to ze sie nie myle :)
Ta ksiazka to w ogole pochodzi z 91 roku.
Autorka texty o tym ze nie powinno sie spozywac mleka, opiera na tym ze zadne z doroslych zwierzat (np krowa) nie maja w swojej diecie, a mimo to zyja i maja sie dobrze. Jak dla mnie troche dziwna argumentacja. Moze ktos polecic jakas literature tyczaca sie mleka ? Albo jakies linki ciekawe ?
Bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyt. do Olimpa

Następny temat

saw palmetto

WHEY premium