SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Home Workout według MojeImie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodałeś dipy, bardzo dobrze. Co pójdzie na następny ogień :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No jeszcze 2 drabinki do tych dipów dodam :) A potem nie wiem, na brzuch by się przydało coś, jakieś unoszenie nóg. Na pewno dodam pistolety, ale to kiedyś, nie określiłem jeszcze terminu haha

Oczywiście musi mi się jeszcze zachcieć ;P

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2013-11-25 20:08:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Francuski piesek
A tak serio, na brzuch polecam to ćwiczenie. Po ostatniej wtopie wiem jak pracują tam mięśnie, myślę że ma 2 elementy w jednym - Izometryczno-Dynamiczne. takie domysły po prostu. Z pistoletami nie śpiesz sie, ale zrób sobie co jakiś czas przysiady z wąsko ustawionymi stopami, wspięcia na łydki, wykroki. :) Przyda się nogom jakiś bodziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
6.
1,2,3,4,5,6,8,4 = 33
RAZEM = 33



Dzisiaj miałem niechęć do treningu, do tego zakwasy barków po wczorajszym dużym rozciąganiu przy dipach. W dodatku pomyliłem się w drabince i zamiast 7 powtórzeń, wykonałem 8 i przez to jeszcze bardziej mi się nie chciało więc zakończyłem trening tylko na jednej drabince.
I tak myślę, że nie poprawiłbym wyniku z wczoraj.. Można ten trening uznać za "lekki" jak to się robi by organizm trochę odpoczął.

Mam nadzieje, że jutro już mi się będzie chciało i zrobię po 3 drabinki podciągania i dipów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Leń. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ostatnimi czasy nie mam w ogóle motywacji do treningu, ćwiczę bo ćwiczę i stąd mam takie treningi jakie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też czasami nie mam motywacji. Ostatnio tydzień ledwo byłem w stanie zacząć trening. Im bardziej myślę o przyszłym treningu tym bardziej zniechęca, a jak wiem że muszę akurat dziś zrobić to robię to co do mnie należy i Trening przez godzinkę wciśnięty w grafik :D
Na spontanie jest najlepszy trening, jeśli nie masz motywacji. jesz obiad i nagle czujesz przypływ energii/mocy/siły/pozytywnych myśli i ciśniesz 10 pompeczek albo coś w ten deseń, wtedy masz tą chwilę kiedy umysł odblokowuje się i normalnie możesz potrenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tak właśnie ćwiczyłem przez ostatni czas i ciągle tak robię. Tylko z takiego treningu na efekty liczyć nie można :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie można ! ? Wszystko można ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Chyba musiałbym mieć 20 takich chwil po 10 pompek by coś z tego było xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena i pomoc przyt układaniu treningu

Następny temat

Pomoc przy px90

WHEY premium