SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Cokty - HOME WORKOUT

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Witam
Rozpoczynam mój 2-miesięczny dziennik treningowy. Trenuje systemem ACT. Jestem 3,5 miesiąca po operacji przepukliny pachwinowej i tak na prawdę dopiero zaczynam moją przygodę z dźwiganiem żelastwa ;p

INFO:

Wiek: 16
Wzrost: 188
Waga: 79,5
Cel: Poprawa siły, sylwetki
Staż: Kiedyś trenowałem 5 miechów, ale to był daremny trud, bo ćwiczyłem jak mi się podobało.
Dieta: Nie stosuje ale jem 5 posiłków dziennie i dość żrożnicowanie.
Aktywność fizyczna: WF-y 3 razy w tygodniu
Sprzęt: Mam 2 hantle po 7 kg.Miałem dokupić drążek, ale okazało się że mam za szeroką futrynę (126 cm) ;/


Data rozpoczęcia i zakończenia cyklu: 10.11.2009 - 02.01.2010

Dni treningowe: wtorek - czwartek - sobota

A o to mój trening, poprzedzam go rozgrzewką z atlasu ćwiczeń.

1.Spinanie kolan w leżeniu płasko - 13 powt.
2.Skłony boczne z obciążeniem - 15 powt.
3.Przysiady z obciążeniem - 15 powt.
4.Odwodzenie nogi w tył - 15 powt.
5.Pompki klasyczne - 15 powt.
6.Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) - 12 powt.
7.Unoszenie ramion w przód - 13 powt.
8.Uginanie ramienia za sztangielką w siadzie w podporze o kolano - 15 powt.
9..Wyciskanie "Francuskie" sztangielki w leżeniu - 15 powt.
10.Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie - 15 powt.
11.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach - 15 powt.

Ćwiczę już tydzień, po skończeniu treningu po prostu go odczuwam to na moich mięśniach, za kolejne 7 dni dodaje drugi obwód. Zmieniłem technikę wiosłowania z tej http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image029.gif na tą http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image028.gif gdyż lepiej mi wychodzi technicznie, a chyba o to właśnie chodzi. Także Arnoldki zmieniłem na unoszenie ramion w przód, dlatego że gdy robiłem Arnoldki, w ogóle nie czułem pracy mięśni barków, a przy unoszeniu czuje jak pracują. Mam pytanie czy dodać może jeszcze do treningu wyciskanie sztangielek w leżeniu płasko, z dodatkowym zbliżaniem ich do siebie i opuszczania poniżej klatki piersiowej. Mam 2 pufy, także dałoby rade to wykonać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wiosłowanie zamień kolejnością z pompkami.

Możesz dodać wyciskanie sztangielek. Jeżeli będziesz dawał radę.

Życze powodzenia, będę śledził postępy.

pozdrawia Venc1LQ

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A znowu piter92 pisał, że wiosłowanie po pompkach, ale zamienię jak mówisz Venc1LQ( SOG dla Ciebie). Wyciskanie zrobię na dzisiejszym treningu, zobaczymy jak mi będzie szło ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
To taki drobiazg ale pompki przed wiosłowaniem
Lepiej byłoby robić pompki na 3 krzesłach , większy zakres ruchu.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Szleje, szaleje, ale czemu uważasz że pompki powinny być przed wiosłem?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Panowie, spokojnie, zrobię wiosło przed pompkami. A propos pompek, to faktycznie lepiej je robić na 3 krzesłach, wtedy odpuszczę dodatkowe wyciskanie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Jak chcesz. Jakie wyciskanie chcesz odpuścić ?

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przeczytaj pierwszy post to się dowiesz ;p Spadam na trg, wieczorem dam mini-raport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Skoro możesz wyciskać sztangielki to może zrób najpierw to a innym razem pompki i zobacz co lepiej na ciebie działa.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
TRENING 17.11.2009
czas trwania treningu: 23 minuty

Zrobiłem wszystkie z założonych ćwiczeń i powtórzeń, dołożyłem jeszcze odwrotne wspięcia (mięśnie piszczelowe). Zacząłem wykonywać pompki na 3 krzesłach, było ciężko, ale faktycznie lepiej wchodzi. Byłem spocony jak mysz i wycieńczony po treningu, czułem ten trg na mięśniach, później zjadłem 2 gruchy i było już w porządku. Szczerze to jestem trochę zawiedziony, bo skoro jestem zmęczony przy jednym obwodzie, to jak będzie za tydzień przy dwóch? Ale nie poddam się i będę ćwiczył do utraty tchu.


snake - sprawdziłem teraz i lepiej wchodzą mi pompki, bo hantlami to szczerze mówiąc "rzucam", musiałbym zrobić chyba 30 powt. żeby coś odczuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Witam po długiej przerwie. Dopadła mnie choroba przez którą pauzuję prawie 4 tygodnie:/ Choć do treningów jeszcze nie wracam, to mam pytanie: czy mógłbym stosować program ze strony 100pompek.pl przy ACT? Tylko wtedy ćwiczę programem "pompkowym" w dni kiedy nie mam treningów ACT, natomiast w celu regeneracji klatki na samym ACT nie stosuję już pompek. To jak, dołączyć czy nie? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po A6W?

Następny temat

system treningowy na mase w domowej siłwni ?

WHEY premium