SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Ektomorfik?, +100kg? Czyli ciężka droga do upragnionej sylwetki!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
A coś więcej? Nie chodzi mi o to że jem mniej tylko dostarczam tyle samo kcal ile kazdego dnia tylko nie wcinam np prze 5-7h a póżniej w krótkim czasie 2h zjadam np 2000-2500tyś kcal co o tym myślisz? bo mój metabolizm jest tragiczny mógłybm jeść same fast foody a i tak bym miał krate może mniejsza ale bym miał. Ja bym tak jadł ale zaraz mam tradzik i nie moge jeść słodyczy itp.

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Czy takim ektomorfikiem jestes to bym nie powiedzial, raczej mezo ;) kurde sam jestem suchy i masa mi nie idzie , ajak juz cos to z tkanka tluszczowa..

Zmieniony przez - Streetz Killer w dniu 2015-04-29 15:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
mezo? widziałeś moje pierwsze zdjecia?:P A Ty jak wzrostowo i wagowo?

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
193 cm 61 kg.. co prawda po redukcji , ale wczesniej jedzac 3400 kcal dobilem do 65 kg ale w wiekszosci byl to tluszcz. chyba zle dobralem plan treningowy. frelo ile robisz przerw miedzy seriami ? bo podobno im krotsze przerwy tym na mase zbyt dobrze nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
frelo1
A coś więcej? Nie chodzi mi o to że jem mniej tylko dostarczam tyle samo kcal ile kazdego dnia tylko nie wcinam np prze 5-7h a póżniej w krótkim czasie 2h zjadam np 2000-2500tyś kcal co o tym myślisz? bo mój metabolizm jest tragiczny mógłybm jeść same fast foody a i tak bym miał krate może mniejsza ale bym miał. Ja bym tak jadł ale zaraz mam tradzik i nie moge jeść słodyczy itp.
A to ty piszesz o diecie IF. Ja myslalem ze chcesz jeden dzien nic nie jesc

If roznie, ludzie sobie chwala. Ja osobiscie wariowalem jak probowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Streetz Killer
193 cm 61 kg.. co prawda po redukcji , ale wczesniej jedzac 3400 kcal dobilem do 65 kg ale w wiekszosci byl to tluszcz. chyba zle dobralem plan treningowy. frelo ile robisz przerw miedzy seriami ? bo podobno im krotsze przerwy tym na mase zbyt dobrze nie dziala.
Dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
warezz nie, nie IF nie jest dla mnie jest, po prostu raz lub 2 w tygodniu staram sie robić własnie coś podobnego do IF tylko ja wcinam normalnie sniadanie np o 8 rano a następnie około 17 dostarczam te 2-2,5 tyś kcal i jeszcze kolacje dorzucam np o 23;00 i powiem ze stosuje to od niedawna i troszeczke waga podksakuje. Co do Ciebie Streetz Killer osobiście uważam że tak ma to znaczenie sam robiłem mocne treningi z bardzo krótkimi przerwami nawet do 20s i bardzo mnie wycieło i dlatego zmieniłem system i robie przerwy do 2 minut a jak cwicze nogi nawet do 3minut nie zawsze ale stram sie robić dłuższe przerwy chodz bardzo nie lubie robić długich przerw;D

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Streetz Killer coś musi być nie tak skoro dostarczasz aż 3400kcal przy wadze zaledwie 65kg i waga nie idzie, napisz coś więcej o sobie. Czy jesteś nerwowy czy dużo sportu uprawiasz, czy masz dużo stresu. Jak często i jak długo trenujesz. To wszystko ma znaczenie, aczkolwiek widze że masz zaledwie 16lat i wiem coś o tym ja zaczynając 1 klase szkoły średniej mialem zaledwi 56kg..... Podstawą jest jedzenie. Jeżeli Cie nie zalewa proponuje jeść wszystko jak najwięcej oczywiście nie przesadzając ze słodyczami i fast foodami. Ja bym miał juz około 110kg gdyby nie fakt iż takie jedzenie strasznie niszczy moją cere i mam trądzik dlatego musze jeść bardzo czysto a jak sam pewnie wiesz dostarczyć około 4tyś zdrowego pokarmu jest okropnie ciężkie.

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Podpowiem Ci pewną osobę Calum von Mogen gdzieś czytałem o jego diecie i opisywał że pochłania wszystko pełno fast foodów itp i dobija do 5-6tyś kcal A zaledwie kilka tygodni przed zawodami odrzuca smieciowe jedzenie tnie kcal do 3,5tyś kcal i robi świetną forme. Ile w tym prawdy nie wiem. Lecz wiem po sobie że na mnie coś takiego działało identycznie lecz jak powtarzam takie jedzenie niszczyło moją cere dlatego musiałem z takiego jedzenia zrezygnować ograniczając do jednego maksymalnie 2 takich posiłków tygodniowo np jak mam cheat meal. Pozdrawiam

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
dzieki frelo, trenuje 4x tygodniowo splitem pon klatka (20 serii) tric (12) wt plecy (20 serii) bic 12 czw barki (20 serii) i szrugsy (4 serie) i w piatek nogi czworka (20 serii) dwuglowy (12 serii). ostatnio redukowalem i chce zaczac czysta mase obecnie jade na 2100 kcal 4 g wegla 2,5 g bialka i 0,9 g tluszczow. najlepiej byloby jakbym przybral na wadze bez duzej ilosci fatu. dzienne zapo mam ok 2300 kcal i nie wiem czy nie dorzucic z wegli. a moze jednak moj trening zawiera za duzo serii ? co o tym myslisz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZMA ACTIVlab, pytanie :) ?

Następny temat

[DT] - Kamila - Cel... Bikini Fitness!!!

WHEY premium