SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DPMT - Dag - przebudowa v.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja i borówki i jagody i maliny i jeżyny uwielbiam. Piesek widzi na to drugie oko?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Na razie nie widzi, najwyzej mocno mlecznie - musi zejsc obrzek rogowki i to biale cos - rogowka sie odnowi i bedzie po jakims czasie bez sladu - tzn. taka mam nadzieje, trzymam kciuki, odprawiam modly, no i zakraplam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
31.05.2018 - DT - trafilam w koncu na silke
Napoje: woda, kawa, pepsi zero
Suple: euthyrox 50; tyrozyna, Se, Fe, wit. B, C, D+K; gotu, backopa; ahwaganda, Mg, Zn, Ca, diosmina; 2x iron shape
Odczucia cielesne: lzej - 66,6 kg; trzymajac zalozenia i stosunkowo duza ilosc wody schodzi ona dosc szybko, uda i lydki wymagaja wiecej czasu
Miska: prawie wg zalozen
1. Sauce Zero Olej sezamowy Weider Vegan Jagły dmuchane Maliny Borówka Napój migdałowy
2. Jabłko Skrzydło kurczaka Kapusta kwaszona Popcorn (w kinie podzarlam dziecku)
3. Skrzydło kurczaka Kapusta kwaszona Kalarepa

Mini A
Wioslarz - 5 min/1000m
3x 10p
1a. Przysiady ze sztangielkami 8 kg
1b. Wyciskanie sztangielek w leżeniu skos+ 8 kg
1c. Spięcia brzucha +8kg

2a. Martwy ciąg o prostych nogach 2x15 kg
2b. Wiosłowanie sztangielką w opadzie 15 kg
2c. Prostowanie tułowia na ławce rzymskiej - na zadek, ale czuje plecy

3a. Wyciskanie sztangielek barki 5 kg
3b. Prostowanie ramienia ze sztangielką 5 kg
3c. Uginanie przedramion z supinacją 5 kg
Rozciaganie

Tuz przed wyjsciem wzielam red shota (troche duzo kofeiny), a gdy doszlam do silki, to mialam wrazenie, jakby mi w cale cialo wbijali igielki. Dosc szybko przeszlo. Czulam sie jednak jakos dziwnie, pocilam sie strasznie, pilam jak smok - do tej pory nie zdarzylo mi sie dokupic wode na silowni. Nie wiem czy to kwestia przedtreningowki, czy braku posilku, a silka przed poludniem. Nie bylam jakas otepiala, nie byl to typowy spadek cukru, ale cos tam sie z glowa dziwnego robilo. Zobaczymy z posilkiem, albo choc z batonem, bo mam jeszcze kilka - dorzucili w sfd w gratisie za duze opoznienei paczki

No ale, ze kupilam sobie swego czasu nowe galoty (Hi-Tec), ktore mialy dzis premiere, i ktore fajnie opinaja, trzymaja brzuch, ale sa super rozciagliwe i sie nie blyszcza i nie przeswituja, to walnelam fotke, bo sama sie sobie w lustrze podobalam
A ponizej sniadanko po silce.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Ja to takich przed-treningówek się boję. Najbardziej tego, że nie będę mogła po nich zasnąć,wiem A galoty fajne, sama muszę się w jakieś zaopatrzyć bo ostatnio odkryłam, że trzy z sześciu które noszę prześwitują i to tak chamsko-ale mieli widoki na siłowni haha

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nowe galoty jak i właścicielka - pierwsza klasa. Posiłek na fotce jak zwykle wywołuje ślinotok.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Jak się cos z kofeiną bierze to potrafi tak trzepnąć że hej, potem organizm sie przyzwyczają ale na początku aż takie uczucie lęku jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Obstawiam że tam beta alanina dała najwięcej tego efektu. Na początku "kopie" solidnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
nightingal
Obstawiam że tam beta alanina dała najwięcej tego efektu. Na początku "kopie" solidnie.

Nigdy wczesniej nie bralam przedtr, wiec dziwne bylo to uczucie.
Ale efekt byl, bo jednak po 2 tyg przerwy na luza, "bez wysilku" rozgrzalam sie na wiosle w 5 min na okolo 1050 m, podczas gdy wczesniej ledwie robilam 960 m w 5 min sapiac jak smok :)
Te skolowanie w glowie moglo byc od kofeiny (choc tylko to bylo, innych odczuc kofeinowych nie bylo), bo od rana wypilam wczesniej juz 3 slabe kawy, no i bylam bez sniadania. Tu juz sie nauczylam.
Ciekawe doswiadczenie, troche tez w strone niemilych odczuc
Ale cwiczylam chyba wolno i spokojnie. Najbardziej to mnie rozwalaja tacy, co naparzaja wszystkimi sprzetami z blednym niewidzacym wzrokiem

1.06.2018 - DT1/2 - konie - upal straszny, wiec "relaksujacy" teren - w galopie zwir na kasku od konia prowadzacego, a w oczach wiatr i lzy, kilka galezi na twarzy itp
Napoje: woda, kawa, pepsi zero
Suple: euthyrox 50; tyrozyna, Se, Fe, wit. B, C, D+K; gotu, backopa; ahwaganda, Mg, Zn, Ca, diosmina; 2x iron shape
Odczucia cielesne: lzej, schodzi z lydek - ale potreningowo 67,8 kg;
Miska: prawie wg zalozen
1. Sauce Zero Olej sezamowy Weider Vegan Jagły dmuchane Napój migdałowy
2. Skrzydło kurczaka Kapusta kiszona Maliny Jabłko Napój migdałowy
3. Kielbasa polska Rzodkiewka Borówka amerykańska Kapusta kwaszona Płatki kukurydziane (nie wiem ile ich bylo)

Kupilam pol kg borowek i 3 opakowania malin - zezarte w godzine :) (a liczylam na czesc na jutrzejsze sniadanie) - krotko mowiac, ciesze sie, ze moje dziecie takie owocozerne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22047 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627670
Gatki fajne. A po co Ci ta chemia była? Tak z ciekawości brałaś? Jestem straszliwym tchórzem, nie wzięłabym. szybiej bym sobie w domu 3x espresso sparzyła. Kiedyś mnie kubek kawy tak kopnął, ze spociłam się cała, zbladłam i na serio myslałam, ze umieram - miałam dwadzieścia kilka lat i żegnalam się w duchu ze światem. A sama na emigracji byłam... Paskudne wspomnienie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Sniezka, mama w walce o figure

Następny temat

De Luxe Whey - nowinki od Activlab - WPC+WPI bez zbędnych dodatków!!

WHEY premium