SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DPMT - Dag - przebudowa v.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
a na zwiększenie ferrytyny jesz żelazo czy dieta, czy masz jakieś inne zalecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Dzięki. Ja planuję zrobić sobie obciążenie glukozą (dietetyczka kazała) i właśnie myślę nad tym kortyzolem.Jak już się ogarnę to napiszę o tym w swoim dzienniku Kaka, spytałam dietetyczki o to, mówi, że nie powinno się suplementować żelaza w postaci tabletek. Tylko nie dopytałam dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Moja wlasnie powiedziala, ze mam kupic jakiekolwiek zelazo i suplementowac :)

Przy obciazeniu glukoza (3 punkty, 75 g glukozy) zrob od razu tez insuline, a nie tylko sam cukier - wiecej pokaze.
Kortyzol bez obciazenia mozesz zrobic przy krzywej cukrowej - mniej klucia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Tak, myślałam, że to robią zawsze razem, glukozę i insulinę. Dzięki. A sam kortyzol z krwi jest podobno mało miarodajny, więc już chciałam na full wypasie a co do żelaza, to na blogu qchenne inspiracje są fajne informacje na temat dostarczania żelaza z diety i z suplementów. Jak Ci tak powiedziała to się nie wtrącam, szczególnie, że Twoja to lekarka a moja dietetyczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Ale mysle, ze da poglad (kortyzol), czy jest b. niski czy wysoki - od czegos trzeba zaczac :)
No i nie powinno sie robic glukozy przy dexamethasonie itp.
Co do zelaza, to wole lyknac procha niz przebudowywac diete pod tym katem - prosciej mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
25-26.04.2018
Od srody testowanie produktow pod zywienie z uwzglednieniem hashi i hipoglikemii.
Slodycze sa oczywiste. Gdy wspomnialam o indeksie glikemicznym, endo powiedziala, ze to jedna sprawa, ale musze sama przetestowac czesc produktow (np. niektore owoce - sprawa rozchodzila sie o grejfruty), gdyz wszystko zalezy od samych produktow.

26.04.2018 - dieta wyjazdowa i ogromne wyzwanie - mialam spedzic w sumie 10 godzin w pociagu, 3 godz poza nim, ale plan byl raczej dosc napiety (na wszelki wypadek wzielam 2 batony proteinowe)
pobudka 4.45
6.30 - 100 g ziemnych na sniadanie - BT
10.30 - chwila w W-wie na przesiadke - bulka ziarnista z kurczakiem i warzywami w drugim pociagu
16 na styk na dworcu - 2 batony proteinowe (syfiaste, activlab z syropem gl.-fr.)
18.30 - pociag spozniony i pedem na drugi, bo bylo na styk
Efekt - od 17 do 22 dalam rade, cukier nie spadl - na upartego mam w razie czego pomysl na produkty na zapchanie
Rano bez opuchlizny, lydki po podrozy zeszly. Dziala.


Zmieniony przez - strumyk w dniu 2018-04-27 10:04:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
27.04.2018 - DNT
Napoje: woda, kawa
Suple: euthyrox 50; rano: D3+K2, tranvit, tyrozyna, Se, wit. C, B; poludnie: gotu, bacopa, Fe; wieczorem: Ca+Mg+Zn, ahwaganda, diosmina
Odczucia cielesne: lzej od paru dni
Grzechy: brak
Miska: utrzymana, choc improwizowana
1. Jagły dmuchane, Sauce Zero, Olej sezamowy, Weider Vegan Choco, siemie lniane
2. Mięso z piersi indyka, Wakame, Grzyby mun, Pedy Bambusa, Olej sezamowy, Makaron ryżowy, Sos sojowy, Ćwikła, Olej ostropestowy, Cukinia
3. Jagły i jeczmień dmuchane, Sauce Zero, Olej sezamowy, Weider Vegan Choco, Grejpfrut, Kabanos drobiowy

Pomierzylam sie (w zeszlym tygodniu zaczelam, ale sie zalamalam talia).
Tak wiec w marcu/kwietniu waga wracala znow do 69 kg (pomimo odstawienia nabialu). Teraz od kilku dni trzymam takze wedlug hipogl i na te chwile przedstawia sie tak (a mam nadzieje, ze progres zostanie utrzymany):


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Sniezka, mama w walce o figure

Następny temat

De Luxe Whey - nowinki od Activlab - WPC+WPI bez zbędnych dodatków!!

WHEY premium