SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DPMT - Dag - przebudowa v.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
strumyk
Ja natomaist mam zamknieta klatke, barki do przodu i za chiny nie moge jej wypiac - lopatki powinny byc sciagniete.



o witam w klubie zrotowanych barków mi też się klatka zamyka i łopatki fruwają nie lekceważ tego, bo skończysz jak ja, gdy ból będzie przeszkadzał w prostej postawie. Jak Maria pisze polecam yogę z Małgorzatą Mostowską, ćwiczenia na stożki rotatorów od Viki, rolowanie i ogarniętego fizjo

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
maria1209
Strumyk to wrzuc sobie cos z jogi. Bardzo fajnie dziala na otwarcie klatki. Jak chodze na zajecia to non stop jest tekst "wyciagnij mostek do gory" i tak mi sie wbilo to do glowy, ze i poza zajeciami mam z tego pozytek. Automatucznie sciagaja sie barki i sylwetka prostuje


Dla mnie wielkim utrudnieniem okazało się utrzymanie takiej postawy bez unoszenia dolnych żeber. Bo zarówno w jodze jak i w tej książce o rozstępie mięśnia brzucha zwracano na to uwagę i okazało się, że np. poprawna postawa z rękoma uniesionymi do góry jest mega trudna bo kompensujemy sobie brak ruchomości barków właśnie wypchnięciem klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
O tak, albo wyginamy ledzwia przy uniesionych rekach rzeczywiscie moze byc trudniej. Ale malymi kroczkami mozna wszystko powoli zmobilizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Czas zdecydowanie za szybko leci. Bardzo mnie to martwi, bo nie moge zrobic wszystkiego co bym chciala - a mam na mysli tylko biezace sprawy i drobne przyjemnosci (pazury), zadnych tam wyuzdanych marzen A tu jeszcze fizjo powinien byc ...
Troche mi sie nie cwiczylo - ciut z powodu czegos co probowalo mnie rozlozyc, a troche z poczucia winy w robocie. Krotko mowiac, nie czulam sie obloznie chora, ale na silce dalabym rade. Oczywiscie dalej sie przed soba tlumacze i byc moze silka jednak by mnie rozlozyla
Teraz jednak juz ok, a ze dziecie nie chcialo jechac na konie, to poszlam po 9 sie posilowac. Poszlo ok, mini B, ale zapalu nie mialam.
A gdy wrocilam, bylam tak piekielnie glodna, i tak wsciekla - Manola powtorzyla afere z 7 rano i bylam bliska szalenstwa :)
Dietetycznie spusmy zaslone milczenia. W sumie to na ostatnie 3 dni mozemy ja od razu rzucic. Zima idzie panie dzieju - ja glodna, a sikorki po slonecznik na balkon zagladaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Strumyk, moja głowa Twoją rozumie. W końcu wedle kalendarza zima idzie. Ale czemu te głowy nie potrafią zerknąć na prognozę pogody? Albo chociaż poczekać aż opony zmienimy? Żadna zima póki co nam nie grozi. Ba, nawet wczesna wiosna się szykuje we wtorek i środę... Za wcześnie na te lodówki żeśmy się rzuciły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
chyba, ze to taki krok organizmu, zeby miec wieksza motywacje do pracy na silowni, bo inaczej to lekko mozna na laurach przysiasc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hmm, patrzac jak kombinujesz przy samych cwiczeniach, to nie jestem pewna - mozesz sie mylic :)
ja z kolei kombinuje jak nie isc, to moj tez musi zadzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
strumyk
Czas zdecydowanie za szybko leci. Bardzo mnie to martwi, bo nie moge zrobic wszystkiego co bym chciala - a mam na mysli tylko biezace sprawy i drobne przyjemnosci (pazury), zadnych tam wyuzdanych marzen A tu jeszcze fizjo powinien byc ...



o tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Wrzuce to z wczoraj - dzis domsy na posladach i plecach :)

Mini B
wioslarz - rozgrzewka - 5 min
3x 10 powtórzeń - 1-1.30 min
1a plecy – wioslo w opadzie – 25 kg
1b unoszenie ramion bokiem - 6 kg (barki)
1c power fly – 6 kg

2a Bułgary - cc
2b HT – 60 kg - niechcacy dolozylam

3a Face pull – 16 kg
3b allahy – 50 kg
Rozciaganie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Sniezka, mama w walce o figure

Następny temat

De Luxe Whey - nowinki od Activlab - WPC+WPI bez zbędnych dodatków!!

WHEY premium