SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DO OCENY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
Waga:85
Wzrost: 184
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : PRACA: 3 dni po 12 godz , 1 dzien 8 godz, 1 dzien 6 godz,(ostatnio kończe o 1-2 godz wczesniej kazdego dnia) , Cieżkość to tak 4/5 ciągle w ruchu coś nosze
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia PO GODZINIE CZASU. CARDIO: w DT CZASAMI ROBIE PO TRENIGU 45 min. Czasami na czczo biore bcaa ide na godz biegać wracam i jem pierwszy posiłek. DNT- jak mi sie chce robie sobie brzuszki :) przeważnie zawsze mi sie chce choć bywają wyjątki.
To moja pierwsza dieta dostałem od trenera za mało kcal (1800kcal białka i wszystkiego...nie była ona dokładna kontakt sie urwał ew. po nast wpłacie moze sie wznowić) mi wyszło więc ją kompletnie zmieniłem. Chciałem żeby ona była przede wszystkim prosta i łatwa.Jak mi dobrze pójdzie z tą dięta wtedy bedę kombinował z innymi produktami/posiłkami
pracuje od 10 do 22 , 14-22, 06-12.
wskaznik BMR uzyłem ze strony zaznaczyłem duża aktywność i wyszło mi coś takiego :

Wskaźnik BMR :2014 kcal
Aby utrzymać wagę: 3474 kcal
15% białka: 521 kcal = 130 g
55% węglowodanów: 1911 kcal = 478 g
30% tłuszczu: 1042 kcal = 116 g
OGÓLNE PYTANIE CO MYŚLICIE O TEJ DIECIE :
z góry dziękuje za pomoc:)



ostatni posiłek jest o 24:00 godzine przed spaniem.
myslałem o dorzuceniu jakichś warzyw pomidor ogórek papryka sałata lecz nie wiem w jakich ilosciach :D


Zmieniony przez - areksz278 w dniu 2016-01-31 02:25:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
i jeszcze jedno pytanie moze dwa.
Mam bcaa i thermo speed
jak to brac w porze około treningowej . thermo przed treningiem bcaa po ?
i rano jak robie cardio od razu po przebudzeniu ładuje bcaa a pózniej kawa czarna bez cukru.
co myślicie powinno być pierwsze bca czy kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Przy takiej aktywności za mało kcal, oniż obniż od 3400 - 20 % i z takim startuj
2.Dieta bardzo monotonna... urozmaica, wrzcuaj tłustsze mięsa, ryby, nie ma owoców, z jadłospisu wynika niedobór wielu składników mineralnych : witaminy D, wapnia, potasu
warzywa koniecznie, nie musisz ich liczyć ale koło 150 g na porcję minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
Co do Witamin to mam witaminy na noc na dzień i jakiś z anti ox z olimpa.
Pierwsza dieta tak ze sory za błedy. przede wszystkim chce zeby była prosta. pracuje w takich godzinach ze cieżko mi bedzie do sklepu latać.
Wrzuciłem warzywa do diety. w jednym posiłku zamieniłem kurczaka na wołowine. i dodałem 150 g mleka rano do płatków owsianych , musze bo same nie pójdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
przejdzie cos takiego ?:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
białko= 2,2
WW= 3,6
tłuszcz= 1,1
na kg masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
nie ma chętnych :( ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
dzięki ! jutro zaczynam ! :D
jeśli ktoś jeszcze ma jakieś zastrzeżenia chętnie poslucham:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dostałeś wskazówkę, że jest ok ; ) A otwierasz nowy temat ; ) Z zapytaniem o dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
to nie ja :)


Zmieniony przez - areksz278 w dniu 2016-02-01 13:12:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta optymalna - modyfikacja

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium