SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DLA PIŁKARZA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez miętki z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8050
WITAM PROSIŁBYM JAKIEGOS KUMAJACEGO PANA ABY MI ROZPISAŁ DIETE NA MASE ZE SUPLEMENTACJA DLA ENDOMORFIKA KTÓRY DUZO BIEGA BO GRAM W PIŁKE NOZNA A ZALEZY MI NA MASIE OCZYWISCIE CWOCZE 1,5 ROKU I WAZE 83KG PRZY 183CM A TO CO ZYSKAM TO SPADA JAK SIŁA I MASA PROSZE O POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
odwiedz dzial odzywianie a pozniej przyjdz tutaj uzupelnic diete odzywkami/suplami

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 738
masz 183 cm i 83 kg wagi , grasz w piłke ?? i jeszcze chcesz diete na mase ?? <lol2> może sie zdecyduj co chcesz robic :) niedługo runda wiosenna :D

,,Twój problem jeśli mam coś do ciebie proste,
masz coś do mnie , to ciągle pozostaje twój problem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
wlasnie jak za duzo bedziesz wazyl to stracisz dynamike co z tego ze bedzie Ci sie latwiej przepchnac jak stracisz inne walory jesli wogole je posiadasz

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8050
dynamika je chce mniec po prostu atletyczna sylwetake taka jak na np jaesy dyskobol wyzezbiony przez fidjasza i zalezy mi na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8050
ale duza wage stanowia kosci i nogi ale góra nie jest tak dobra jak nogi chce mniec proporcje a na badaniach w klubie to mi wyszło 184 cm i 86 jg i mi sie niechce troche w to wiezyc moze waga z***ana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39
A nie możesz zapytac sie trenera? :) Nie wiem może lepiej popracuj nad wytrzymałością. Piłkarzowi jest bardziej przydatna niż siła chyba że grasz stopera lub defensywnego pomocnika i koniecznie chcesz rzadzic w polu karnym jak Thuram:)Ale majać siłe traci się wszystkie atuty(szybkość , zwinność itp.), dlatego nie radzę przytyć więcej jak 3 kg;] na przykładzie Robinhia, któremu dieta została ułożona tak by przytył ale o 2kg.
Jak chcesz koniecznie popracowac nad siła to może w Footballu zrobisz kariere , ale amerykańśkim
lub w australijskim ale tam zawodnicy graja 2-4 sezonów z powodu nabytych kontuzji(gra podobna do rugby ale zamiast widaleca, chodzi mi tutal o bramki sa 4 słupki i tzreba w nie trafic piłka) poniewaz graja bez ochraniaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8050
rozumie wszystko chce qwszystko to połaczysc to jak to robia to futbolisci amerykanscy ze maja mase i kondycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
sterydy? :D
a mi sie wydaje, ze masy masz wystarczajaca duzo. Lepiej popracuj nad sila. Mimo wszsytko masywny pilkarz nie bedzie biegal tak szybko jak gosciu warzacy 60kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8050
własnie sprint mam bardzo dobry ale jakos wiekszy czuje sie w tedy psychcznie dobrze a wtedy w piłe mi sie najlepiej tnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
posty podwieszone i sam sobie poukladaj dietę.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy ,po przerwie!

Następny temat

POMOCY

WHEY premium