SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DETEKTYW ---nowe fotki do oceny--.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4696
czesc Detektywie :) mam prosbe jesli mozesz odezwij sie do mnie na gadu numer 3586954

Służę wiedzą i radą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Nie mam GG.

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spox.dał bym nawet soga ale nie mam abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470


plecy

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
no zazdroszcze czworobocznych musze przyznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Siemka widze ze kolega sie nie obija na treningach wiec pozwole sobie cos doradzic jak chcesz rozbudowac tylne naramienne polecam cwiczyc razem z plecami najlepsze cwiczenie na bramie lezac na lawce obustronne sciagani raczek z gory rece musza byc skrzyzowane i nigdy ponizej 10 ruchow 4 seryjki raz w tygodniu a dlatego z plecami bo to dodatkowo oddzialowuje na ta grupe sprawdzilem ta metode na sobi i paru kumplach i w kazdym przypadku efekt byl za***isty pozdro

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
No spróbuje i tak ......

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 837 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9300
BARDZO LADNIE SOG! Jak mozesz rozpisz swoj trening pewnie wiele osob to ciekawi:)

Pozdrowienia!

Nie strać swojej werwy dopóki nie nadejdzie czas aby ją stracić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Bardzo ladnie,ale chyba tricepsik troche odstaje, przynajmniej tak widac na fotach, byc moze jest to tylko zludzenie, ale ogolny efekt bardzo dobry, gratuluje sylwetki!!

NO BULL - Muscular Development Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELFINARIUM W WARNIE

Następny temat

fotka :P

WHEY premium