SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DETEKTYW ---nowe fotki do oceny--.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
wielki jesteś

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
ładnie ładnie

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470


Dziara.

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470


Wymksła się z mych ramion i zeszła niżej.....

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Detektyw pracujesz moze w klubie Machina na ul. Składowej? Bo tak wnioskuje z 1szego zdjecia, a to bardzo niedaleko mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Z lekka ciemne.
Zrobie jaśniejsze i wkleje.

Trening łydki:
Najnormalniejszy w świecie.1x w tygodniu.
Udo?Odstaje troszkę od reszty,ponieważ jak zacząłem je ćwiczyć,to nie mogłem boksować.Zero szybkości ruchów na nogach.Kto ćwiczy boks,wie o czym mówię.

Dziękówa za sogi i za komentarze.

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470


Pracuję.

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Teraz jestem w "słabszej" formie. Ale za miesiąc wkleje foty,i mam nadzieję że będę lepiej wyglądał.
Dużo pracy mnie czeka nad dolną częścią klatki,nad środkiem góry klatki,nad tyłem barków i na kapturze.Chociaż za duży kaptur mi się nie podoba.Więc nie obrastam w piórka,znam też swoje słabe strony.....
I najważniejsze to to,że wiem co z tym robić.

PePoNeNt-zrobiłem taką fotkę,ponieważ miała być porównaniem,do dawnej fotki z avatara,a na niej siedziałem.
saib___ -uwierz mi,że genetykę jeżeli chodzi o kulturystykę to mam hu..ową.
Aga - Siemasz!?
Cichy -stawiam drugą kolejkę.

Zmieniony przez - Detektyw w dniu 2004-08-13 10:57:54

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie zrob jeszcez bliska ta dziare i jasniejsza jestem ciekaw co sobie nasz dedektyw tam wydziargał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Nic ciekawego,ponieważ zakrywałem stary tatuaż.

Chcę umrzeć wielki....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELFINARIUM W WARNIE

Następny temat

fotka :P

WHEY premium