SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 Z HI TEC dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Po poniedziałkowym treningu nogi czuję do dzisiaj To piękne uczucie, uwielbiam to !!! Ale trening nóg opiszę następnym razem. Tymczasem dziś w ruch poszły barki, biceps i triceps.
Barki: wznosy w opadzie tułowia (3 rozg. specj. po 15p) następnie zwiększenie obciążenia 15p, przerwa 10 sek i 5 p - do upadku mięśniowego; odwodzenie linek z wykorzystaniem wyciągu; unoszenie ramion w bok ze sztangielkami





I ostatnie ćwiczenie to wyciskanie sztangielek ze skrętem.
Biceps: zginanie przedramion ze sztangą na modlitewniku i zginanie przedramion ze sztangielkami w siadzie na ławeczce skośnej.
Triceps: wyprosty z linkami oraz wyciskanie francuskie z drążkiem wyciągu pionowego w siadzie.

Na koniec bieg 45 min.
Dziś dotarła paczka z firmy Hi Tec Nutrition z odżywkami i akcesoriami których niewątpliwie będę używać !!! I jeszcze raz serdecznie dziękuję !!!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Agnieszka spróbuj przy wznosach na boki ciągnąć najpierw łokieć, a później nadgarstki. A hantel nie wyżej niż barki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Dobra :) spróbuję! Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no troche mi sie nie podoba przyznam szczerze te wznosy bokiem .. forma super ale nie to cwiczenie .. pod wzgledem techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Ciągle mi powtarzano, że wyżej i wyżej... ale teraz już wiem jak to ma wyglądać i następnym razem zrobię poprawnie :) Dziękuję za sugestie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Dzisiejszy trening 08.01.2014

PLECY:

- podciąganie sztangielek w opadzie ( zrobiłam krążkami gdyż sztangielkami czasami uderzam się po biodrach ) 3 serie rozg. po 15 powtórzeń, zwiększenie ciężaru - seria główna 15 powtórzeń - 10 sek przerwy- 5 powtórzeń i tak dalej aż do upadku......

- podciąganie sztangi nachwytem w opadzie (jw)

- ściąganie drążka wyciągu górnego do karku (jw)

- wiosłowanie na wyciągu poziomym (jw)

KLATKA - wyciskanie sztangielek w skosie

BRZUCH:

- unoszenie bioder w zwisie na drążku 4x20

- unoszenie tułowia na ławce skośnej 4x25

- "crunch" w pozycji siedzącej na ławeczce 4x30









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz to normalne ze na poczatku popelnia sie bledy ja do dzisiaj je robie niekiedy nawet celowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Trzeba się uczyć na swoich błędach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
T.Pabiniak
wiesz to normalne ze na poczatku popelnia sie bledy ja do dzisiaj je robie niekiedy nawet celowo


;) dlatego się bardzo cieszę, że prowadzę ten dziennik. Gdyby nie konkurs to pewnie bym się nigdy nie odważyła. A zdradzisz mi dlaczego czasami celowo popełniasz błędy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Dziś trening nóg!! Mój ulubiony! W zasadzie tak się zastanawiam który trening nie jest moim ulubionym?? Hahahahaha :) nie ma takiego!! Czasami zdarzają mi się kiepskie dni, kiedy brak energii ale chyba każdy tak ma ;) Dziś towarzyszyły mi moje skarby, a zawsze się o nich martwię kiedy przechodzą przez siłownię w poszukiwaniu mamy, że ktoś je czymś niechcący uderzy....Na szczęście mój mąż miał na nich oko więc mogłam w zupełności skupić się na treningu Tak więc nogi:

- zgięcia podudzi jednonóż ( 2 serie rozgrz. 15p - 10 kg, 1 seria 15 p, przerwa 10 sek i 7 serii po 5p z przerwami 10 sek)

- zgięcia podudzi obunóż ( 2 serie rozgrz. 15p - 20 kg, 1 seria 15p 25 kg i dalej po 5p z przerwami 10 sek - 10 serii)

- zakroki ( 2 serie rozgrz. 15p, i jw. najpierw prawa noga potem lewa) to ćwiczenie robiłam drugi raz w życiu, tutaj max obciążenie 30 kg)

- wypychanie ciężaru na suwnicy ( 1 seria 15p. 40 kg, druga seria 15p 50 kg, 3 seria 15p 60 kg i po 5p 80 kg ale pogubiłam się tu w liczeniu -_- ile było serii)

- przysiady ze sztanga ( 2 serie po 15 p 30 kg, 1 seria 15p 40kg i kilka serii po 5p z przerwami 10 sek - 50 kg)

Na koniec łydki 4 serie po 15p spięcia w pozycji siedzącej i 4 serie w pozycji stojącej :)

I obowiązkowo bieg 45 min.
Od razu po siłowni zabraliśmy z mężem dzieci na basen. A dziś ćwiczyłam też pozowanie dzięki Rafał!!!

Z racji tego iż salka z lustrami była dziś zajęta i nie mogłam zrobić zdjęć nóg, wrzucam zdjęcia z 08.01.2015 i filmik z zakrokami .











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po prędkości na Debiuty

Następny temat

Dziennik Treningowy debiuty kulturystyczne 2015 z Hi Tec Nutrition

WHEY premium