SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długi cykl na testosteronie, kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
Witam. Jestem nowy na forum i chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań. Generalnie trenuje 4 lata z przerwami, a od dwóch lat jestem w ciągłym treningu(niestety po drodze miałem kilka kontuzji). Od maja 2023 lecę na teściu enanie 300 e5d.
Do tego biorę osłonki wątrobowe, fosfolipidy, osłonki jetlitowe i omega3. Nie stosuje żadnych innych koksow i jest to mój pierwszy cykl. Proszę o wyrozumiałość i pomoc ze strony starszych i bardziej doświadczonych kolegów :)
1. Moje pierwsze pytanie to czy mam zacząć wbijać hcg, ponieważ nie robiłem tego wcale a lece już 9 miesięcy na bombie
2. Drugie pytanie to czy robić teraz odblok, czyli z początkiem lutego skoro w wakacje maj/czerwiec znowu chce wejść na cykl teść + deca czy zamiast tego zrobić mostek powiedzmy 100mg e5d aż do wakacji.
3. Trzecie pytanie to jak myślicie ile potrwa ewentualny odblok po tak długim cyklu, jeżeli zostanie dobrze przeprowadzony pod okiem trenera/endokrynologa
4. Czwarte pytanie to czy ewentualne dołączenie do teścia i deki metki ma jakiś sens przy moim stażu i czy po skończeniu ewentualnego cyklu ma mecie cokolwiek zostanie czy cała woda zjedzie

Z góry dzięki za każdą poważną odpowiedź i próbę pomocy koledze z siłowni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 170 dni Przeczytanych tematów 5335
Zdania w tej kwestii są podzielone. Rzeczywiście spotkałem się z koncepcją (głównie lekarzy), iż nie warto podawać HCG na TRT, bowiem organizm przyzwyczai się (jak do każdego leku) i gdy będzie potrzeba zastosowania HCG to trzeba będzie użyć dużo większej dawki, o ile w ogóle zadziała.
Z kolei wiele osób stosujących TRT czy cykle we własnym zakresie stosuje również HCG. Mają swoje argumenty. Pewnie czas pokaże kto miał rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364574 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669483
Zacznij od ankiety działu
Masz badania sprzed cyklu I jakieś aktualne ? Hcg już dawno powinno być podawane,jakieś ia stosujesz ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
1.WIEK: 24
2.WAGA: 78
3.WZROST: 178
4.WYMIARY:
-Biceps: 40
-Klata: 110
-Udo:63
-Talia: 80
5.STAZ NA SILOWNI: 4 lata z przerwami, od 2 lat bez żadnych przerw
6.CEL SUPLEMENTACJI: Rekompozycja
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Kreatyna 4 lata temu, obecnie tylko białko
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Nie gra roli
9.POZIOM BF%: 15/20 %
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Tycia
12. Czy masz dietę: Tak

Nie robiłem żadnych badan przed cyklem( tak wiem to mój błąd i żałuję)
Jeżeli chodzi o inhibitory mam tamoxifen ale nie zbijałem nic bo było okej. Stosuje tylko na ciśnienie indapamid i przy okazji zbijal lekką retencję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
Co mam teraz zrobić jak nie stosowałem hcg? Mogę spodziewać się jakichś efektów ubocznych? Co najlepiej żebym teraz zrobił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Jakie badania i kiedy ostatnio robiłeś?
Hcg daj już 500 iu 2 x w tygodniu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
Nie robiłem żadnych badan, przyrosty były, samopoczucie było, motywacja też i olałem jedna z najważniejszych rzeczy potrzebowałem kilka miesięcy żeby sobie to uświadomić. Dobra z Hcg sprawa jasna zacznę bic od razu jak ogarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
Bic cały czas do końca cyklu? I robić ten mostek i ciągnąć do wakacji czy robić odblok i na wakacje wchodzić znowu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
I jeżeli chodzi o badania co zbadać z najważniejszych rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
Estradiol,prolaktyna,progesteron,morfologia,glukoza,profile:tarczycowy,lipidowy,nerkowy,trzustkowy,watrobowy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 94 dni Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 397
Dobra dzięki, postaram się ogarnąć badania od razu po weekendzie. A co robić dalej odnośnie cyklu? Lecieć już do końca wakacji i odblok po wakacjach czy teraz już schodzić? I czy hcg dwa razy w tygodniu bic już do końca cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 658 Napisanych postów 1083 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39963
Żadnych odblokow jak i tak zaraz chcesz lecieć dalej ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwone krwinki, hemakortyt na bombce

Następny temat

Proszę o pomoc :)

WHEY premium