SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długi cykl na testosteronie- wycinka, potem powolna masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

88

Wzrost

193

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

8 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 2,5g/kg T 0,5g/kg węgle reszta

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Test solo 3 mc

Opisz swój plan treningowy

PUSH-PULL 4dni w tygodniu, do tej pory focus bardziej na sile

Cel cyklu

Powolna jakościowa masa po wstępnej redukcji

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rok temu 3 mc enan solo 400mg/week

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Koło 13-14% pewnie

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tendencja dobrocią przez miłość do słodyczy, a nie jakiś tam typ budowy;p

Stan zdrowia

Zdrowy jak kon

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 125kgx5 mc 145x5 siad 130x5 1RM nigdy nie testowalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
Czesc
Potrzebuje porady odnośnie planu na długi cykl-planuje pociagnac go minimum 6 mc.
1)Najbliższe 4 tygodnie dobitka redukcji:
Enan 250mg/week + t3 (novothyral 3tabs) na 2400kcal
2)Potem podbicie testosteronu do 250 e5d lub e4d, zależnie od samopoczucia (i Waszej porady w sumie). Kalorie 200 powyżej zera.
Od 3 tygodnia hcg 500ui e7d, Letrozol zależnie od wyników i samopoczucia.

Ma sens taka zabawa dawkami?








Zmieniony przez - gunslinger w dniu 2023-05-20 06:53:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Hcg 2x500j/week, novothyral za dużo raczej, weź i po tygodniu zrób badanie ft3 ile jest bo nadczynność powinna być niewielka jak już a nie kilka razy norma. Letrozol jeżeli nie rozcieńczyć bardzo to ubije ci e2. W tym przypadku lepsze exe. Podbicie testosteronu ma sens tym bardziej w takiej małej dawce. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
Ok, podbije hcg.
Z Letrozolem mam już za sobą epizod ubicia wstęp do 0 (byłem idiota w poprzednim cyklu), wiec czytałem o patentach rozcieńczania;) AI na dobra sprawę wchodzi w grę każde apteczne, wiec tutaj luz.
Zastanawiam się tez, czy nie zaszaleć i nie poleciec 4 tygodnie 250mg e5d, a po redukcji skoczyć po prostu na 250e4d, ale z logicznego punktu widzenia skok dawki będzie niezauważalny. Pytanie jednak podstawowe- czy skok dawki ma sens. Czy czasem nie lepiej ciągnąć 250e5/4d przez pół roku na sztywno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Ma sens jak dla mnie. Tuta 250/week to nie jest duża dawka. Ja zaczynałem 2x125mg pon/piątek i zwiększałem delikatnie co kilka miesięcy np o 25mg-50mg i moim zdaniem przy długom cyklu to dobra droga. Lepiej stosować dawki jak najmniejsze, ale skuteczne i ciągnąć cykl dłużej. Taka moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
Letro wymiana na exe
Ja 3 tab novo jak dla mnie duża za dużo ja na 1.5 tab novo 100/20 i przy hgh ft3 mam nad widłami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Jedyna opcja na letro to rozcieńczanie. Ja sobie chwale takie mikro dozowanie codziennie. Mi wystarczy tabl. Novo 100+20, dlatego trzeba się zbadać żeby samemu dawkę dobrać pod siebie. Nie ma co przesadzać z t3, lepiej ciągnąć dłużej. Testa biłbym częściej, mniejszą dawkę np. pon/czwartek.


Zmieniony przez - master7711 w dniu 2023-05-20 07:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
Ok. Z novo dzialem na czuja i 3 tabsy dopiero czułem, wiec stad taka dawka. Zjadę póki co na 2, a za kilka dni do 1 tabs. Za 2,5 tyg robię badania, wiec ogarnę dodatkowo ft3 (bo umówmy się, tsh nic mi nie wniesie).
Także dobrze Panowie- testosteron poleci póki co 100mg e3d, akurat skończę 2 opakowania prolki. Dalej zostanie mi arenie medico, gdzie w ampułce jest 250, a wiec siła rzeczy będę zmienił interwały.
Podsumowując
1-4 100mg enan e3d+t3 w odpowiedniej dawce
4-? 250mg enan e5d
3-? Hcg 1000ui e7d
W razie wybicia e2 symex 1/2 tabs e3d az spadnie do widełek, a potem dostosowany do badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Exe i t3 podajesz według badań. Zejdź 1 lub 2 tabletki żeby utrzymać stały poziom bez zmian i się zbadaj ft3, tsh pokaże blok tarczycy. To samo z exe 1/2 tabletki do małej dawki też może za bardzo zbić. Na początku cyklu nie zmieniaj dawek, leć jakąś stała, zbadaj i dobierz sobie wtedy exe i ilość novo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
Nie na czucie tylko pod wyniki badań
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
Dzięki Panowie. Tym razem posłucham mądrzejszych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
Dokładnie badania szkoda zdrowia a "czucie"

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nieudana iniekcja, ogromny ból po zastrzyku

Następny temat

Zła morfologia

WHEY premium