SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zła morfologia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1968
Witam mam problem z morfologia obecnie jestem na propie 100 mg co dwa dni co mam robić słyszałem o krwioupustach czy mogą coś pomoc poniżej wrzucam zdj wyników dodam tylko ze pije dużo wody i ciężko pracuje fizycznie oraz trenuje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364691 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669832
flatearth
Widze ze towarzystwo ladnie odklejone hematokryt 52 a wy mu upusty krwi sugerujecie?? Nie rob zadnych upustow krwi obserwuj morfo jak bedzie sie dalej podnosic to wtedy mozesz myslec o tym jako ostatnia deska ratunku te wyniki ktore masz sa akceptowalne i nie sa wskazaniem na pewno do kriwoupustu jak ci tu niektorzy geniusze sugeruja tej milgammy tez nie bierz bo to tylko moze pogorszyc wyniki



Zmieniony przez - flatearth w dniu 5/21/2023 4:16:24 PM


A na co czekać ? Teraz dobry 1-2 upusty wlewy doprowadzi wszystko do normy i oddawać później w crpk systematycznie i problem z głowy
Na tych wartościach już serducho ma ciężko ,po co czekać ? Zwłaszcza jak ma w planach bawić się latami w saa? Lepiej nie będzie widać że ma tendencję do wawalania czerwonych .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364691 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669832
Najlepiej plus jakieś wlewy
Z jakiego jesteś miasta ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1968
Toruń tu ciężko z upustami szukałem nie mogę znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1968
A same wlewy coś mogą pomoc jak tak to jakie konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364691 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669832
Najlepiej upust i wlewy albo samemu upust albo poszukać jakieś piguły albo pielęgniarza prywatnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Na jednym z kanałów YT jest świeży wywiad z endokrynologiem dot. Trt ale i również innych tematów łapiących się pod cykl. Cyt. „przy wysokim hematokrycie, krwioupust stanowi rozwiązanie interwencyjne, ponieważ to potem napędza potrzebę regularnego oddawania krwi i napędza błędne koło wytwarzania nowych krwinek”. Co na ten temat uważa bardziej doświadczona cześć użytkowników?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Aeroby robisz ? warto dorzucić grejfruta, chodź przy takim wyniku, nie wiem czy coś pomoże
odczuwasz jakieś sajdy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Przy takim hematokrycie to nieważne czy coś czuje czy nie. Możesz spróbować na SOR w szpitalu. Możliwe że zrobią Ci upust, jeżeli wykonają badania krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364691 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669832
hatkinson
Na jednym z kanałów YT jest świeży wywiad z endokrynologiem dot. Trt ale i również innych tematów łapiących się pod cykl. Cyt. „przy wysokim hematokrycie, krwioupust stanowi rozwiązanie interwencyjne, ponieważ to potem napędza potrzebę regularnego oddawania krwi i napędza błędne koło wytwarzania nowych krwinek”. Co na ten temat uważa bardziej doświadczona cześć użytkowników?


Ja oddaje systematycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hatkinson
Na jednym z kanałów YT jest świeży wywiad z endokrynologiem dot. Trt ale i również innych tematów łapiących się pod cykl. Cyt. „przy wysokim hematokrycie, krwioupust stanowi rozwiązanie interwencyjne, ponieważ to potem napędza potrzebę regularnego oddawania krwi i napędza błędne koło wytwarzania nowych krwinek”. Co na ten temat uważa bardziej doświadczona cześć użytkowników?


Ale to jest oczywista oczywistość. Pogadaj z honorowymi dawcami, którzy nie mieli z dopingiem nic wspólnego. To jest zresztą największym problemem w przypadku krwiodawstwa - ktoś, kto zaczyna regularnie oddawać potem już musi to robić regularnie. I to ludzi zniechęca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1968
Tak robię aeroby a ma ktoś jakieś inne pomysły na to czy może poprostu iść z tym do lekarza ktoś polecił mi Miligamma co o tym myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długi cykl na testosteronie- wycinka, potem powolna masa

Następny temat

Badania na cyklu

WHEY premium