SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupic garniera?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Witam,
Chcialbym poznac wasza opinie na w/w temat.
Mam 19 lat 180 wzrostu i waze 67kg.
Na silownie chodze juz jakis roczek z przerwami (ostatnie 3 miechy silka byla regularnie), mam maly problem z przybraniem na masie, otoz staram sie wykonywac cwiczenia na mase, wiekszymi ciezarami lecz mniej powtorzen.

Mialem okres gdy staralem sie zapchac organizm spora iloscia fast food'u (jakis miesiac jedzenia makopodobnych wyrobow) lecz i to nie dalo skutku wrecz schudlem z 3 kilo :P

Czuje sie dobrze ze swoim cialem bo udalo mi sie w miare wyrobic miesnie, lecz priorytetem w sumie byla masa :P

Odnosnie diety, z pewnoscia jem wystarczajace ilosci jedzenia i tu nie chodzi o to by byly glownie oparte na bialku czy inych skladnikach, jem co popadnie jak to w moim wieku, nie chce tutaj dobijac niewiadomo ile masy, wystarczy ze uda mi sie osiagnac 75kg. Wydaje mi sie, ze problemem jest moj metabolizm.

I ostatnio zastanawiam sie czy nie zakupic sobie jakiegos produktu, ktory moglby wspomuc budowanie mojej masy :P
Jezeli, jest sens to prosilbym o doradzenie mi, w jaka odzywke sie tutaj zaopatrzyc, i w jakiej ilosci zeby wystarczyla mi na to aby osiagnac moj cel.

Z gory dziekuje za wasz poswiecony czas,
pozdrawiam

Zmieniony przez - evoq w dniu 2009-11-25 22:44:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przedstaw ile jesz i co

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Ciezko powiedziec :P
Nie zwracam juz uwagi na to co jem, to co "mamusia" na obiadek zrobi to sie wetnie, glownie obiady skladaja sie z ryzu czy makaronu (wiec tych 2 mam pod dostatkiem :P)
na sniadanie wcinam z 6 kromek chleba+szyneczka+serek+pomidorek/papryka/ogorek etc, czasem z pare jajek.
kolacja to termin umowny w moim przypadku, ostatnie posilki glownie jem okolo 11 w nocy. Pomiedzy sniadaniem a obiadem czesto zdaza mi sie zjesc po hambku na uczelni a pomiedzy obiadem a kolacja to juz roznie bywa, zazwyczaj wracam z uczelni zjem obiad i ide na silownie, po silce zjem sobie jeszcze z 2 posilki, jeden do zapchania brzucha a nastepny to juz "kolacja" najczesciej nalesniki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
podobne staty do mnie, tylko ja już wiem co to jest dieta jak większość normalnych kulturystów nie mam ustalonej diety, ale wiem co i kiedy warto jeść aby dostarczyć odpowiednich składników, ja zrobiłem 3 kg w ten sposób, i nie tłuszczu, tylko mięśni, ale nie ma patrzyć na wage... jeśli jesteś ekto(na 90% jesteś) to musisz być cierpliwy

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1262
jesli nie zwracasz uwagi na to co jesz, to trudno zebys przybral na masie, przeczytaj posty podwieszone, zacznij zwracac uwage i nabierzesz masy bez spozywania gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
większość normalnych kulturystów nie mam ustalonej diety


no tak bravo :) z takim podejściem wróże Ci sukcesy.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
szkoda w ogóle pytać ...
sami weryfikujcie więc wasz sposób żywienia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytaj ze zrozumieniem posty podwieszone, a potem tutaj wróć i odpowiedz sam sobie na swoje pytania ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Wydaje mi sie, ze problemem jest moj metabolizm.
Nie. Metabolizm nie jest problemem. Problemem jest dieta uwzględniająca Twój metabolizm. Zapraszam do postów podwieszonych.

Jaki gainer bym polecał? W tej sytuacji żaden.
Zalecałbym klasyczną suplementację dietanabolem

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Transi zaraz spyta co to jest dietanabol a to przecież tylko na receptę można dostać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę mocno schudnąć. POMOCY

Następny temat

Dieta - nie umiem jej zrobić! POMOCY

WHEY premium