SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupic garniera?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
***ać dietanabol, dietanabol to dieta ale co to ****a jest metabolizm??

Czas surferów mi sie przypomniał

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Hmm, nie wiem czy jestem ekto, czytalem cos na ten temat, w bicu mam 33 wiem ze malo ale nie cwicze za czesto na bica, w klacie 97. W porownaniu do moich rowiesnikow, ktorzy nie chodza na silke to duzo sie nie roznie tylko mam wyrobione troche miesnie. Nie jestem jakistam za szczuply, tyle ze waga nie taka :P
Mysle ze chyba zabiore sie na silce za wyrobienie nog, bo mam je szczuple i mysle ze tam pare kilo moglo by dac rade :D

Co do diety, to nie mam zamiaru tutaj robic jakiejkolwiek, nie mam na to czasu wstaje o 6 szybko mluce pare kanapek i na studia do 18. Wydawalo mi sie, ze dieta ala kfc powinna zalatwic sprawe ale to nic nie dalo. Coz mysle ze z czasem uda mi sie wywalczyc pare kg, i tak udalo mi sie juz przytyc 2 kilo w ciagu 3 tyg wiec nie ma az tak zle.

Dzieki za pomoc, oszczedze sobie te pieniadze z odzywek skoro nie ma sensu ich kupowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli w cokolwiek zainwestujesz kiedyś to w dietę w nic innego
z takim podejściem nie ma sensu cokolwiek robić przykro mi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
smpa jak zawsze stanowczy imo jeśli dodasz jakieś pozytywne aspekty diety, np na śniadania zaczniesz jeść owsiane płatki, nie wydasz tyle co na odżywki a masz i carbo i białko w dobrych proporcjach, albo twaróg na noc, okłó 100g i szklanke mleka do tego, to powinno sie poprawić... mi też cieżko jest ustalić diete i cały czas to samo jeść, ale trzeba wiedzieć co ma jakie składniki i kiedy to jeść.. pozdro, a KFC to lipa, chociaż i tak lepiej niż Mac

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a co mam pier... jak widze gość ma zero zaangażowania
pracuje studiuję gotuje i jakoś daje radę
inni mają jeszcze rodziny...
pozdr ja skończyłem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Btw co do diety, to codziennie wdupiam 2 opakowania wiejskiego z platkami owsianymi(mieszam sobie je i dodaje cukru)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
evoq, odpowiedz sobie na pytanie czy to ci zastąpi diete, smpa ma dużo racji, im większych chcesz efektów tym wiecej musisz sie zaangażować, bo na 2 serkach, ok 30 g białka, gdy dziennie musisz mieć odpowiednio rozłożone ok 150 gram to lipa bedzie.. pozdro i zastanów sie czy chcesz jakieś efekty mieć...

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Postaram sie jakas diete ulozyc, kurde, ze trzeba tak sie napracowac by przytyc T_T
Inni to sobie do maka skocza 2 razy w tyg i maja te 90 kg XD

Dzieki jeszcze raz, biore sie za diete w takim wypadku, pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mają ale w tłuszczu ...
mądra decyzja

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
i kolejna dusza zbawiona przed wytapianiem tłuszczu w piekle

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę mocno schudnąć. POMOCY

Następny temat

Dieta - nie umiem jej zrobić! POMOCY

WHEY premium