SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest naprawde MOZLIWE :)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4851
ja 3 lata chodzilem na silke i widizalem jak cwiczy gosc rocznik 83 spokojnie bierze 170 przy wadze sto kilo nie cwiczy na sile tylko na mase bo jest kulturysta na 99,9% nic nie bral poza dozwolonym wspomaganiem zreszta ma za***ista genetyke no i trzy tytuly mistrza polki juniorow bez sterydow tez sie da
praca+dieta+genetyka

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

życie jest zbyt krótkie żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Panowie skończcie tą nie równą walke,proszę.Chcecie kogoś odciągnąc od koksu to na pewno nie takimi bzdetami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakimi bzdetami ? Czyżbyś był kolejną osobą która uważa że bez koksu nic sie nie da ??

Ależ wy jesteście ograniczeni ...

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
Tajfun ja bym powiedział ze z wszystkich biorących udział w dyskusji ty jestes najbardziej ograniczony.Kazdy,znajacy sie na temacie,wie doskonale ze bez koksu w takim sporcie jak kulturystyka czy strongmen nie da sie wiele osiagnąc.Nie jest to kwestia tego w co ja wierze,bo w sumie jestem przeciwnikiem koksu ale zdaje sobie sprawe, ze Cale Mister Olimpia to chodzaca tabliczka Mendelejewa.W chwili obecnej koks jest tak powszechny wsród siłaczy ,zę nawet o tym nie mówią.Cieżką pracą można zajsc bardzo daleko ale nigdy nie przekroczysz pewnej granicy.Sterydy tą granice oddalają ale nawet na koksie nie bedziesz rósł w nieskonczonosc.Pojecie "ciężkiej pracy" jest pięknym sloganem który w dzisijszych czasach dużo stracił na wartości.Koks jest rozszerzeniem ciężkiej pracy na siłowni bo nie można zarzucic Rinniemu ,że nie angażuje sie w prace na siłowni.Koks jest i bedzie,a my napewno tego nie zmienimy bo zawsze znajdzie sie małolat który chce troche przytyc i walnie sobie mete.U mnie na podwórku koleś 14 lat ,bez stażu treningowego bierze teraz mietka i robi pompki w domu

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
bez koksu da sie do pewnego momentu - a dalej glowa muru nie przebijesz;
jesli jestes wybitynym talentem moze starczyc jeden cykl - wejdziesz na wyzszy poziom i dalej bedziesz na tym pracowal (znam jednego takiego).
Ale nie oszukujmy sie - bicepsy nie rosna do 53 cm na bialku i kreatynie.
Pytanie tylko czy to cos zlego??
Ja mam na ten temat swoja prywatna teorie:
nie uwazam ze sterydy anaboiczne sa tak zupelnie zle - ale musza byc madrze dozowane i brane jedynie przez wyczynowcow startujacych w powaznych zawodach i to swiadomie.
Niedopuszczalne jest branie koksow przez malolatow ktorzy chca zaimponowac kolesiom na podworku. To kryminal.
Zawodnicy maja cel i wybor. A podworkowi pakerzy nie maja ani wiedzy - zwykle biora 10 razy wiecej niz potrzeba ani faktycznej potrzeby brania - to chorzy luzdzie. Taka jest moja teoria - oczywiscie nie musi byc sluszna.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Panowie ,moi dwaj przedmówcy, podpisuje się pod waszymi wypowiedziami obiema rękami.To są fakty i tylko u każdego z nas jest gdzie indziej granica której bez koksu sie nie przekroczy.Kiedyś dwa lata temu napisałem na forum że nie rozróżniam ludzi na koksy i nie koksujących tylko na dobrych ludzi i na kanalie.Samo życie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macpryw - częściowo się z Tobą zgadzam - w samej kulturystyce bez koksu nic się nie osiągnie pod kontem zawodowym . A to dlatego że na zawodach trzeba uzyskiwać maxymalną rzeźbę której bez odpowiednich medykamentów odwadniających osiągnąć sie nie da .

Natomiast jeśli chodzi o strongmanów to tu już nie ma granic , bez koksu można osiągnąć to samo co z koksem . Granice pojawiają sie wtedy kiedy sami je sobie wyznaczacie ... Jan Cuber jest na to dobrym przykładem ale i ten przykład staracie się "zatuszować" poprzez zwalanie na genetykę , wy po prostu sami siebie ograniczacie ... Nawet nie wiecie że to co sobie wmawiacie urzeczywistnia się , nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wielką role odgrywa w tym wszystkim umysł . Ale to już inna histora i nie będe jej przedstawiał bo to nie ma sensu ... Jak mój plan sie powiedzie to za pare lat sami się przekonacie o tym co mówiłem

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Tajfun niech moc bedzie z Tboa

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Rzeczywiście Tajfun mądzrze mówisz.Umysł jest najważniejszy i jak ktoś jest słaby psychicznie to koksy mu nie pomogą a wrecz moga go zniszczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Masz soga ode mnie za dobre podejście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ""STRONG MAN""

Następny temat

Manfred Hoeberl

WHEY premium