SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest dobra dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
Witam dieta przeznaczona jako redukcja tkanki tluszczowej dla osoby
183cm - wzrost
117cm - obw. w pasie
100cm - obw. w biodrach
117cm - obw. w klatce piersiowej
107kg - waga

Dieta:
1) 8 łyżek płatków owsianych zalanych wodą
2) 30-40 dag piersi z kurczaka + 50 g brokuł
3) 30-40 dag ryby gotowanej na parze + worek ryżu brązowego i szklanka warzyw gotowanych (marchew, brokuły, kalafior)
4) Garść orzechów włoskich
5) 6 jajek gotowanych na twardo bez żółtek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
no tak tez jak zaczalem czytac odp na moim temacie a od konia wypowiedzi ktora mnie zaciekawil ze jak rozkladal chlopakom diety to sie nawet w 500 potrafil zmiescic gdzie u mnie w miescie powiedzieli ze nie wiedza czy za 700zl cokolwiek zdzialam, i tak od slowa do slowa zdecydowalem sie ze napisze do niego ale telefonami obdzwanialem go w roznych dniach o roznych porach, na gg pisalem juz ponad tydzien temu i nigdzie nie otrzymalem odp tel laczy laczy az z rzuci na poczte glosowa, a gg no coz niedostepny jak narazie wiec dalej czekam.

Zmieniony przez - kagk w dniu 2012-05-03 10:12:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 224 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8425
Nie. Zajrzyj w podstawy odżywiania. Pozdrawiam

Paper1987

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
śniadanie wkleiles, a gdzie jest reszta posiłków???

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-04-26 07:54:36

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
no tak ale budżet na odżywianie jaki mam to niestety tylko 700zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
z 700zl to dużo dasz radę ino czytaj i coś ulóż sensownego i CI ocenią.

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
No ja tam nie powiedziałbym, że 700zł to dużo. Chyba że na samych jajkach, ryżu, twarogu, cyckach z kurczaka i oliwie

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Hehe nie każdy ma kupe kasiurki ;) ja się mieszcze w 500zł i to mi wystarcza ;)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
No spoko, ja tam nikomu do portfela nie zaglądam, ale mówienie że 700zł na miesiąc to dużo na dietę, to z leksza przesada.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-04-26 11:08:58

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tak, 700zł to przeciętnie, ale czasem jak rozpisuję to i 400-500 trzeba się starać zmieścić, to już sporo kombinowania.
Ja dla porównania jakieś ~2000+ wydaję.


ps.
sorry Damian, zamiast mojego zeedytowałem Twój post, już naprawiłem.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-04-26 11:09:35

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
tak dla waszej ciekawosci kochani forumowicze ta diete ulozyl mi instruktor (osoba prowadząca) siłownie i nie jest to jakiś chłopek roztropek który ma zero wiedzy dałem tu do oceny bo ja jakoś nie bardzo w układaniu diety, a zastanawia mnie czy zrobil to z glowa czy na "odp****** sie" to nie wiem przy tym temacie czy nowy zalozy - pokierujcie mnie gdzie sie zglosic aby osoby DOSWIADCZONE pomogly ulozyc cos co pozwoli mi osiagnac sukces. A prace mam naprawde dupiata bo musze sie nieźle w całym zasranym solidzie natyrać na te 700zł tak więc bardzo prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
tak dla waszej ciekawosci kochani forumowicze ta diete ulozyl mi instruktor (osoba prowadząca) siłownie i nie jest to jakiś chłopek roztropek który ma zero wiedzy dałem tu do oceny bo ja jakoś nie bardzo w układaniu diety, a zastanawia mnie czy zrobil to z glowa czy na "odp****** sie" to nie wiem przy tym temacie czy nowy zalozy - pokierujcie mnie gdzie sie zglosic aby osoby DOSWIADCZONE pomogly ulozyc cos co pozwoli mi osiagnac sukces. A prace mam naprawde dupiata bo musze sie nieźle w całym zasranym solidzie natyrać na te 700zł tak więc bardzo prosze o pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbilansowanie posiłków

Następny temat

Ćwiczenia ogólnorozwojowe

WHEY premium