SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest dobra dieta??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Cześć jestem tu całkiem nowa.. chcialabym sie dowiedziec czy moja dieta i w ogóle co robie poczas odchudzania ma jakis sens.. i czy beda jakies efekty...
Więc tak :
śniadanie to codziennie owsianka lub mleko z otrębami owsianymi (zależy co jest)
w szkole jem kanapkę : chleb sojowy, poledwica drobiowa, sałata ogórek cos takiego i oczywiscie bez masła ! Razz
poźniej obiad , a tu co mama zrobi:D
taki niby podwieczorek to jabłko albo jakis jogurcik
a kolacja to herabtka czerwona i jabłko

No i mam jeszcze ćwiczenia
chodze 2 razy w tygodniu na basen i tam pływam pół godziny
co 2 dni ćwiczenia Callanetics
i jeszcze chodze na sks w szkole one sa wtorek czwartek i około 1 godzine gram w siate
no i z tatą jeżdże na rowerze kiedy ma dobry humor
a jak nie jeżdze z tata to mam jeszcze w domu stacjonarny Wink

aaa... i jeszcze moja przyjaciółka obiecała ze mną biegać wiosną... bo teraz jeszcze zimno tzn ona jedzie na rowerku a ja biegne ;p leń;p

I jak to oceniacie ...?? Mam szanse do wakacji schudnąc conajmniej 10 kg? Prosze o opinie

Płeć: Kobieta

Wiek: 15

Waga: 65

Wzrost: 170

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: 80

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siatkowka 2 razy w tygodniu i basen 2 razy w tygodniu
no i te ćwiczenia Callanetics


Odżywianie: bardzo lubie słodycze i to moja najwieksza wada;/

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: siatkowka basen i cwiczenia w domu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie ma

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: takie prawie głodówki pol roku temu...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 762
to co napisała obliques jest najważniejsze

Jeśli ćwiczenia nie sprawiają Ci frajdy szybko się poddasz i zrezygnujesz ... Efekty też będą średnie - bo gdy się robi coś na siłę nie wkłada się w to całej energii...

Lepiej na początek poszukać czegoś takiego, że nie będziesz mogła się doczekać kolejnych zajęć :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
trudno to nazwać dietą, to taka antydieta, dieta nic, badziewie. Prawie brak białka, tłuszczu, za to węglowodany, również w postaci cukru (z jogurtów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Yyyy... to jest zła dieta?
javascript: test('');to co proponujesz mi w niej zmienić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Jeśli dla Ciebie efektem ma być utrata wagi, to pewnie taki nastąpi, bo trudno przytyć jedząc herbatę i jabłko na kolację. Jednak głównie utrata wagi to będą mięśnie, których utrata spowalnia proces spalania tłuszczu. Efekt to obwisła, niejędrna skóra.

Zajrzyj do działu dzienniki treningowe, tam Panie odchudzają się z głową, zobacz jak one to robią
Kilka z nich:
https://www.sfd.pl/Blog/Patka_00/coSięUdaZrobićDoLata/-t377986.html
https://www.sfd.pl/Obliques/Blog/_ksztaltowanie_sylwetki_-_pierwsze_podsumowanie_strona_34-t349450.html
https://www.sfd.pl/Noelionka/BLOG-_redukcja-t383795.html
https://www.sfd.pl/szmermelek/BLOG--->LEJDIS--->redukcja-t381980.html


Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-02-26 16:13:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
.. to co mam jeść na kolacje? ale ja nie chce miec duzo miesni tylko schudnąc.. jakbym sporo cwiczyla to bym chyba nie miala obwisłej skóry...');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Poza tym, widzę jesteś młoda. Nie ma co się zadręczać jakimiś dietami cud z kolorowych damskich pisemek. Unikaj cukrów, fastfoodów, skup się na aktywności.

Zastosuj się do tych wskazówek, a będzie tylko lepiej i poczytaj jeszcze posty podwieszone w tym dziale.
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html




Zmieniony przez - sicilia w dniu 2008-02-26 16:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Nie jestem głupia zeby zameczac sie takimi dietami.. chcialabym rozsądnie tym razem.. bo w leci tak sie odchudzałam ze włsoy zaczely mi wypadac ... schudlam wtedy 5 kilo a pozniej to wrócilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co nazywasz głupimi dietami?
Wskazówki zawarte w temacie który Sicilia Ci podał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
plywanie jest dobre ale zalezy jak plywasz, nie moze byc to spedzanie czasu w wodzie rekreacyjne, ale porzedny trening.
Callanetics jest dobry, z tym, ze nie odchudzi ciebie, ale troche uksztaltuje, z tym, ze poki nie schuniesz poty efektow nie bedzie, z bardzo, widac
Bieganie owszem, tez przyczyni sie.
Poczytaj wskazowki podane przez chlopakow, to sa wytyczne ogolnego sposobu odzywiania, ta diete co podalas nadal zahacza o glodowke.

Taka jedna duza wskazowka, to nie tluszcze sa odpowiedzialne za tycie, duzo bardziej winne sa weglowodany (szczegolnie te proste ). Jezeli chcesz schudnac lagodnie, zwieksz ilosc ruchu i zmniejsz ilosc spozywanych weglowodanow, nad maslem na chlebku nie musisz sie trzasc
Zdrowiej bedzie bys jadla chleb razowy nie sojowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Niee... takie diety z kolorowych czasopism są głupie.. hmm..
szkoda ze ta dieta jest niedobra;/ myslałam że już sobie ją dobrze ułozyłam ale postaram sie coś zmienic a slyszeliscie o Diecie Dobrych Kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie
A znasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne? Czy wiesz, ze potrzebujesz dziennie przy swoim wzroscie, wieku i wadze ok 2000kcal? A zgadnij ile zjadasz tych kalorii w kawalku chleba, dwoch jablkach i jogurcie?? Na prawde uwazasz, ze to co ulozylas to jest dobra dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase dla koszykarza

Następny temat

A CZYM MOZNA ZASTAPIC JAJKA RANO

WHEY premium