SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy stosować beta Alanine do tego zestawu i jak dawkować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3248
Zwykłe mono ALLNUTRITION - Creatine Muscle Max.
A tyle, bo biorę w dnt, podwójną porcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Aha. Ale nie ma sensu wiecej brac niz 5 gram mono. Biorac wiecej niz 5 gram / dzien doprowadzie jedynie do ze nerki musza wiecej pracowac. Wyjatkem moze jesli masz duza kilogramowol masy miesnowiej to byc moze trzeba zwiekszyc do 6-7 gram / dzien zeby utrzymac kreatynowe poziom na maxa.


Zmieniony przez - Stefanski w dniu 2016-10-19 21:10:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3248
Czytałem ze te 5g to jest mit, stereotyp jaki się przyjął od iluś tam lat.
Prawidłowo powinno się brać 1g/10kg masy ciała w jednej porcji.
Tak samo mit jest z nasyceniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Aha a gdzie to czytalesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3248
Jakiś artykuł z badaniami, ale już linku nie pamiętam, i w zależności od porcji krety różne będzie tempo nasycenia nią mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1g na 10 kg masy moze o bcaa Ci chodzi ?

Skad wynika 5g kreatyny

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15838

Wnioski takie - aby zachować stały poziom kreatyny należy spożywać mniej więcej tyle samo ile ulega przemianie do kreatyniny - mniej niż 3g
Jeżeli brać pod uwagę sportowców to dzienna dawka kreatyny powinna być dwa razy większa niż jej straty - co daje 5-6g/dzień!
Stąd ta magiczna dawka utrzymująca 5g/dzień.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 461 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7515
Wlasnie tak anubis84. Ja nigdzie nie widzalem udokomentowane ze 1 g na 10 kg masy dlatego chcialem o tym przeczytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3248
Dzięki za artykuł i chyba mój błąd przepraszam panowie chyba chodziło ze cała dzienna dawka to 1g/10kg masy ciała.

Co do tematu jaką BA polecacie, co kupić?

Nie chce tworzyć osobnego tematu to zapytam tutaj a mianowicie kończy mi się gainer i białko i co o nich uważacie czy zmienić na jakieś inne zostać przy nich?
Gainer - trec mass xxl
Białko - trec whey 100

Jeśli powinienem zmoenic to co innego polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3248
Dzięki za artykuł i chyba mój błąd przepraszam panowie chyba chodziło ze cała dzienna dawka to 1g/10kg masy ciała.

Co do tematu jaką BA polecacie, co kupić?

Nie chce tworzyć osobnego tematu to zapytam tutaj a mianowicie kończy mi się gainer i białko i co o nich uważacie czy zmienić na jakieś inne zostać przy nich?
Gainer - trec mass xxl
Białko - trec whey 100

Jeśli powinienem zmoenic to co innego polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
trec ma spoko produkty jak chcesz mogą być forumowe allnutrition
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html

beta alanina https://sklep.sfd.pl/SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

popularny suplement

Następny temat

SAA-jedwabne aminokwasy

WHEY premium