SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy spalacz Fenix Ground Zero jest bezpieczny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3
Ja do fenixa podchodze drugi raz, zeby skonczyc opakowanie. Dosyc silne dzialanie pobudzające, skupienie jest mega ale mam po nim zjazd.. biore 1 kaps. Dziennie po poludniu i na wieczor mam nudnosci (zbyt malo wypitej wody?) Waga do tej pory przy diecie i ćwiczeniach spadala ok 0.5kg na tydz. Od tyg brania fenixa spadlo 1.7kg. Roznica ogromna. Trzeba tez podkreslic ze podraznia zoladek bynajmniej w moim przypadku miewam bole. Nie wiem czy znowu za jakisgo nie odstawie, chociaz licze ze organizm sie przyzwyczai i samopoczucie po nim bedzie lepsze. Dodam ze nie jest to pierwszy spalacz z mocnijeszych jaki stosowalam

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 142639 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1143683
takie dzialanie moze wykazywac johimbina w formie alpha, ktora posiada w skaldzie jeszcze inne alkaloidy, ktore niekoniecznie razem dzialaja w sposob optymalny na dana osobę. sporo osob zle sie czuje po ekstraktach z rauwolfii chocby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 15
Witam, tabletki brałem od początku lipca, ale od 25 zacząłem biegać i zmieniłem dietę, cukier do minimum, tłuste rzeczy, podjadanie, pieczywo,zrezygnowałem też z kolacji. Więc, trenuje 6-7 razy w tygodniu, bieganie od 5 km (tylko na początku), teraz 10-17km, raz 22 km. Tabletki z przerwami malymi....ważyłem 103,5 kg teraz 84,5 kg, w 1,5 miesiąca. Życie moje się zmieniło, od sportu się uzależniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 142639 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1143683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5015
Czy spalacz jest bezpieczny ?? hmm zależy od organizmu bo nie ma w nim nic takiego z powerem ale znam ludzi którzy po kawie rozpuszczalnej juz ledwo zipią a po energolu z biedry to juz salwe regina sobie nucą więc zależy od organizmu po to też warto zrobić próbę .
Co do samego specyfiku to dupy nie urywa ale jakieś działanie wykazuje lekko pobudzające , chce się pić i tyle jak to porównać do alri venoma 3.0 to nie ma o czym mówić to 2 inne ligi jak [maklaren f1] i maluch jedno i drugie jedzie , ma koła ale jedno pryka a drugie zapier... .

Zmieniony przez - zibol18 w dniu 2018-07-01 09:36:56
1

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 125 dni Przeczytanych tematów 4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żen-Szeń

Następny temat