SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy opłaca się brać Carbo ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
kolejny raz mit 40g białka... możesz zjeść se nawet pół kilo mięsa, nic nie "stracisz" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Dobra, panowie dajcie spokój... Ja już wiem że można brać carbo po treningu ale lepiej gainera i o to mi chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Nie wiem czy taki mit.. no nic nie strace, a już na pewno moja flora jelitowa nie będzie głodna........ wiem, że to kwestia indywidualna, ale takie 70g białka to przegięcie. Nie mów, że wszystko się wchłonie i nie zmarnuje
Tak czy tak mało kto je pół kg mięsa w jednym posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13022
"kolejny raz mit 40g białka... możesz zjeść se nawet pół kilo mięsa, nic nie "stracisz" ;) "

soccom, a próbowałeś kiedyś zjeść 100g białka na raz? Bo ja gdy zaczynałem przygody z dietą, zjadłem kiedyś około 80g białka w jednym posiłku a potem przesiedziałem godzinę w ubikacji także dziękuję.
I dzisiaj nie przekraczam już 40-50g białka na posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Zalezy od organizmu, 40-50g bialka nie jest limitem. Odbiegacie od tematu.

Welcome7 czemu twierdzisz, ze gainery sa syfiaste? Rzeczywiscie x razy przetwarzany twarog i banany, ktore dojrzewaja w etylenie nie sa syfiate, powiedz mi w czym teraz nie ma "chemii"? Chyba, ze sam wydoisz krowe i zrobsz sobie ser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3131
Dobre Carbo po treningu z dodatkiem białka ma taką przewagę nad bananmi, twarogami czy woreczkami ryżu (sic!), że dostarcza organizmowi tylko to co potrzebne (wyselekcjonowane składniki), w najprostszej formie (wypicie odżywki zajmuje 10 sekund) i w porównywalnej lub niższej cenie (banany i twarogi nie są tanie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 587
j/w
carbo z resztą raczej tylko dla ektomorfików, endomorficy unikać powinni

@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
KrisC - o to mi chodziło :) Tani w porównaniu z jedzeniem jakimś zmiksowanym heh, szybki do przygotowania, smaczny i na to samo wychodzi, a chemia jest teraz we wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Na jedzeniu nie oszczedzaj, lepiej sobie odmowic jakichs bzdur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
jestem za carbo w formie płynnej z jednego waznego powodu-dociera 4 razy szyvbciej niz standardowe jedzenie.we wszystkich innych przypadkach zdrowe zarcie jest lepsze niz odzywka ale w tym jednym przypadku odzywka jest the best!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokarz w Rybniku

Następny temat

Tatuaż - pewna pomoc w wyborze miejsca

WHEY premium