SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy odżywki i suplementy szkodzą??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"tycie przy kreatynie" - nie slyszalem o czyms takim to raz a dwa ze kreatyna to nie jest odzywka !! po 2 tycie czy chudniecie jest powowodwane dieta a nie odzywkami ktore sa tylko do niej dodatkiem. mylisz pojecia, czytaj to forum czesciej bedziesz wiedzial ze piszesz bzdury.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4959
wydaje mi sie ze autorowi chodzilo tez o sumplementy a ze wrzuca je do jednego wora z odzywkami to inna sprawa a wielokrotne przekraczanie dawek niektorych suplementow chyba moze byc szkodliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
tak samo szkodliwe jak jedzenie za duzych dawek żywnosci
takze pytasz co sie stanie jak "przedawkujesz" suple ?
to samo co przy "przedawkowaniu" jedzenia czyli jakas niestrawnosc

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
chyba wyraźnie wspomniałem o uniemiejętnym korzystaniu z odżywek

mój kuzyn za dużo i nieodpowiednio jadł i zrobił mu się brzuchol

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
to chyba oczywiste ze nadmiar kcal o odżywek gdzieś się musi podziać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a nie ma zabawek, których przedawkowanie jest nie za ciekawe i moze sie gorzej skonczyc niz "niestrawność"??
mówię tylko o legalnych

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
no dobra dobra, jasne że od wpc nikt raczej nie umrze, ale nie powiecie że po termogenikach(termal pro na przykład) czy no bosterach czyjecie się jak po piersi kurczaka z ryżem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
o to własnie mi chodziło
a są o wiele silniejsze spalacze niz TP
noboosterów chyba nie trzeba wspominać.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Odżywki (ale już nie wszystkie) zawierają słodzik - aspartam, środek dodawany do produktów spożywczych (np. coli czy gumy do żucia). Jest on kontrowersyjny, bo niektórzy uważają, że powoduje raka.
Aspartam został zakazany w 1974, a potem znowu dopuszczony do stosowania w suchych produktach spożywczych w 1981 i w napojach gazowanych w 1983 roku.

Jest to dipeptyd złożony z kwasu asparaginowego połączonego metyloesterowym wiązaniem. Nie jest bezpośrednio absorbowany, tylko hydrolizowany w jelitach, w wyniku czego powstają dwa podstawowe aminokwasy i metanol. Przeciwnicy aspartamu uznają, że uwolnione w ten sposób fenyloalanina i metanol są niebezpieczne. Mówi się, że metanol jest w stanie przetransformować się w formaldehyd, a następnie w kwas metanowy i w ten sposób spowodować kwasicę metaboliczną oraz skutki neurotoksyczne. Itd, itp...

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1069
a mi lekarz powiedział że odżywki działają na psychike i mogą na mieszać w głowie a ja na to w brecht na psychike i powiedział że mogą być przez to różne choroby np schizifremia ale przecież jak można od białka się tego nabawić on mówił coś że działaja jakoś na mózg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + Carbo

Następny temat

Zobaczcie jka ludzi w konia robią

WHEY premium