SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę już zacząć rzeźbe ? Czy też poczekać do nastepnego roku ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
Witam , mam 17 lat waga 74 kg wzrost 178cm staram sie trzymac diete wysoko weglowodanowa i jem odpowiednia ilosc potrzebnego bialka na dzien i tak jak w temacie chcialbym dowiedziec sie czy moglbym juz zaczac rzezbic wedlug was i ewentualnie jakie suple by mi w tym pomogly ?

"Twoje ciało nigdy nie będzie silniejsze niż Twój umysł"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
no jem duzo nabialu , rano jem jajecznice robie sobie przed obiadem rizotto z ryzu i persi kurczaka i twarog na kolacje no do konca nie jestem pewien czy te 300 g ale okolo 200 napewno bedzie :) a jesli chodzi o te aeroby to np bieganie tak ? a jesli chodzi o brzuch to moge zaczac a6w a potem ABS zaczac ? dzieki za wskazowki co do kalori :) a zeby trzymac sie do tych 2500 kcal to np. ile posilkow dziennie jesc i jakie posilki ?

"Twoje ciało nigdy nie będzie silniejsze niż Twój umysł"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
178 cm i 74 kg, wątpię, żebyś musiał już ciąć... wstaw fotkę najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
bez foty trudno cokolwiek powiedzieć

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
jaki poziom tkanki tluszczowej?

edit:

ile masz w pasie?

Zmieniony przez - Doker777 w dniu 2014-03-01 00:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
bez fotki ciężko ocenić także podrzuć jakąś

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
to moje zdjecie aktualne

Zmieniony przez - grzesiek17s w dniu 2014-03-01 15:53:14

"Twoje ciało nigdy nie będzie silniejsze niż Twój umysł"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
nie weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
a teraz ? http://zapodaj.net/4aaf46b81f2ae.jpg.html 

"Twoje ciało nigdy nie będzie silniejsze niż Twój umysł"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
Doker777
jaki poziom tkanki tluszczowej?

edit:

ile masz w pasie?

Zmieniony przez - Doker777 w dniu 2014-03-01 00:49:01




w pasie mam 82cm a poziomu tłuszczu 15%

"Twoje ciało nigdy nie będzie silniejsze niż Twój umysł"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13022
Zależy od tego jak chcesz wyglądać. Niektórzy chcą być miśkowaci, jeśli ty też to masuj.

A jeśli marzy Ci się sylwetka z 5% bf to ja bym już ciął i nie łapał na kolejnej masie więcej tłuszczu jak 12-14%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
właśnie chodzi mi o idealną rzeźbę z tym 5% bf i nie mam pojęcia czy już mogę zacząć rzeźbić.

"Twoje ciało nigdy nie będzie silniejsze niż Twój umysł"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki

Następny temat

Dziwna sytuacjia, wkurzony mocno..

WHEY premium