SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można brac Gainery bez odpowiednej diet ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
nie bo nie masz czego nim uzupełniać wogóle wiesz do czego łsuzy gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
raczej pomocy nie uzyskasz po zaraz pewnie cie pojada w sumie nie ma co sie dziwic ale ja powiem co innego, tzn dla przecietnego mirka ktory dostarcza dziennie ze 1500 kcal wypicie 2 porcji gainera zwiekszy liczbe kalori i jakas tam mase podlapie, lecz w wiekszosci jest to masa tluszczowa lepiej popraw diete i wtedy bedziesz tylko uzupelnial ew. gainerem badz odzywka bialkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn sluchaj, nie musisz miec wyliczonej diety, poprostu trzymaj sie pewnych zasad i obserwuj wlasne cialo, wtedy dodasz kalorii czy odejmiesz (np gainerem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nastepnym razem zaloz post normalnie, a nie dziekujesz juz w poscie.

Kase zamiast na gainera to na diete przeznacz, bo to jest podstawa

Zapraszam do dzialu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Brać można, tylko gainery to odżywki słuzące do uzupełniania braków w diecie. Jeśli nie masz diety, to co chcesz uzupełniać? Nie wiesz nawet jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i na poszczególne makroelementy.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ale dobrze mu wytłumaczyłem Ogry!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
jak mam zrobic diete jak pracuje cały dzien przecież nie będe brał kuchenki ze sobą a bułki i jogurt chyba nie wystarczy
może wy siedzicie u mamusi na garnuszu i czekacie na obiadek ale nie ja także życie to nie bajka przekonacie się !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Klop222 - słuchaj, jeśli o mnie chodzi, to rodzice pracują poza domem i widzę ich moze raz na 2 tygodnie. Ponadto studiuje na studiach dziennych i czasami jestem w szkole od 8 rano do 8 wieczorem. Trzymam dietę jak się należy i wszystko robię i gotuję sobie sam. Pozdro.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
dla chcacego nic trudnego mozesz gotowac sobie dzien wczesniej, uzywac mixera\blendera do jakis odzywczych kaktaili, zaopatrzyc sie w gainera\bialko i jak sie chce to sie da. Co ty myslisz ze jestes jedyny w takiej sytuacji?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Tak pewnie w budyie gotujesy albo w pracz napewno kuchenke nosisy ye sob cyz co sorz ya bedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon + l-karnityna ?

Następny temat

Połączenie AAKG z HMBolon

WHEY premium