SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można ćwiczyć a6w i pompki w wieku ..

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Witam , mam 13 lat i ćwiczę a6w obecnie dzień 4 i czytałem że w tym wieku nie powinno się tego ćwiczyć co o tym myślicie ?
I pompki ćwiczę według schematu http://www.100pompek.pl/26-30-pompek 
Może dobradzicie jakaś rozgrzewkę lub coś innego jeśli to jet nieodpowiednie ... Z góry dzięki i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A6W zbyt mocno obciąża kręgosłup, do tego Twój wiek, w którym się rozwijasz może się to źle skończyć.
Ja na Twoim miejscu skupiłbym się na ogólnorozwojowych ćwiczeniach takie jak przysiady, pociąganie, pompki, plank przodem bez sprzętu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
O tych treningach "100-pompkowych" wiele już tutaj napisano. W postach podwieszonych masz treningi ogólnorozwojowe, które Cię wzmocnią i przy okazji poprawią Twoją wytrzymałość, nabierzesz trochę masy itp. Następnie po jakimś czasie wybierzesz sobie jakąś metodę treningową, bądź spróbujesz ułożyć plan.

Sama metoda Lafaya, o której tutaj jest dużo napisane, też nie wyrządza szkody nastolatkom. Ale pierw spróbuj z treningami dla początkujących ( Mawashi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Czyli o a6w zapominam . Pompki robię dalej a możesz mi kolego opisać ten plank...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Pompki robisz, ale w planie treningowym calego ciała i to normalnie, a nie tego typu plan pompkowy, który nie jest najlepszy. https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
A brzuch bo raczej pompki mi go nie ruszą, czy to napinanie mięśni leżąc da rade ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Już prędzej unoszenie kolan w zwisie na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
No ok , muszę zakupić drążek w najbliższym czasie i dzięki jeśli czegoś nie będę wiedział to zapytam miłych treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka regulowana, Hantle, Sztanga, Początkujący

Następny temat

Trening dla początkującego, drążek i hantle.

WHEY premium