SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest szansa ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Witam interesuję się sztukami walk od b.dawna a najbardziej boksem lecz nigdy nic nie trenowałem ( trenowałem judo kilka miesięcy ) lecz tego lepiej i tak nie uwzględniać. Odkąd żyje cały czas mi coś powtarza bym zapisał się na boks i trenował. Nauka i praca nie pozwalały mi tego niestety dokonać ale teraz będę mieć wolny czas po południu , także chcę zapisać się na boks i tu mam takie pytanie i nie uznawajcie tego za prowokacje czy coś. Mianowicie czy w wieku 20 lat można coś osiągnąć w tym sporcie ? Czy można zostać mistrzem ? Ja osobiście wierzę w to i nie uznaję swojego wieku za przekreślonego ale co Wy na ten temat powiecie ? Zaczynając ćwiczyć boks stawiam sobie tak jakby cel - być najlepszym i piąć się ku górze. Wiem , że są setki utalentowanych ludzi ale czy 20letni wiek jest przekreśleniem z góry kariery boksu zawodowego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
No może, ale on się już coś tam tłukł :)

A jeśli chodzi o głównego pytania - po co pytasz? Idź i dawaj z siebie 100 proc.
Czy jeśli dostałbyś odpowiedź na forum, że nie masz szans na bycie mistrzem, to nie podejmiesz treningu? Jeśli masz takie podejście, to na pewno nie osiągniesz sukcesów. Musisz dawać z siebie wszystko bez względu na kalkulacje i co dostaniesz w zamian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
zawsze jest jakaś szansa
idź na trening i zapyerdalaj zobaczysz ile potu trzeba wylać na każdym treningu i że to nie takie łatwe jak się wydaje

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
No ja wiem , że nie jest łatwe bo ćwiczę na siłowni i tam też nie jest łatwo a wiadome na boksie to i większy wycisk , także na takie coś jestem nastawiony. Dzięki za odpowiedź a powiedz mi jeszcze jedno odbiegając od tematu : od czego zależy kariera zawodnika ? Wiadome trzeba być dobrym ale ok powiedzmy ćwiczę w klubie dobrze mi idzie , sparingi jakieś zawody i w tedy to ja decyduję o przejście na zawodowy ring czy jak ? Wiem , że pewnie napiszesz , że interesuje się boksem a tego nie ogarniam ale ciekawi mnie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kariera - jeśli mówimy o zawodowstwie - zależy w bardzo dużym stopniu od dobrego managera, który umie "sprzedać" swojego zawodnika i nagrać mu dobre walki i dobrych sponsorów.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Tomek, żeby przejśc na zawodostwo musisz mieć w amatorce dobre wyniki. Wtedy jakiś promotor Cie może zauważyc i podpisać z tobą zawodowy kontrakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
najman walczyc nie potrafi a dobrą bułę na walkach trzepie, zawsze takim torem kariery mozesz iść

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Aha czyli wszystko jasne :) rozumiem już wszystko. Czyli ciężka praca i dobre wyniki w amatorce lub b.dobre znajomości z tego co też wyczytałem. No właśnie chciałem też porównać to do kelnerów którzy taką wielką kasę zarabiają - typu najman czy inni kelnerzy przecież oni nie mają dobrych wyników a mają walki za taką kasę ? Tutaj to chyba znajomości co ? albo taki stefan cirocki żal...

Ogólnie nie kieruję się zasadną - chcę ćwiczyć bo chcę kasę - lubię odnosić sukces ale zarazem nie przeczę , że nie chciałbym tych pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Może ty rybeńko najpierw ćwiczyć zacznij ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
No właśnie trzeba podjąć pierwszy krok by marzyć o osiągnięciu celu. Kiedyś myślałem , że całe życie będę ważyć 60kg lecz dałem radę trochę masy zbudować tak samo trzeba pierw spróbować swoich sił w boksie. A co do sukcesu to tylko chciałem wiedzieć jak to się ma , że zawodnicy się wybijają :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Po pół roku treningów można być już mistrzem kraju, ale to zależy od talentu.

Jeżeli mówisz, że na siłowni jest ciężko, to trening bokserski może być dla Ciebie smutnym zderzeniem z prawdziwą rzeczywistością i na to musisz być gotowy.

Zmieniony przez - Mezengan w dniu 2012-02-03 18:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
szansa zawsze jest. ciężko pracując można osiągnąć bardzo dużo

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy sparing bokserski.

Następny temat

Jak łączyć treningi proszę o plan treningowy

WHEY premium