SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja potrzebuje czasu na regeneracje?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1372
Moja glowna aktywnoscia fiz. jest plywanie ale niedawno rowniez zaczelam cwiczyc na silowni. Nogi cwicze aerobowo na spalenie tluszczu ,gore czyli bicepsy,brzuszki itp. bardziej silowo. Dzisiaj zaraz po silowni poszlam na basen ,ale moj maz powiedzial mi ,ze raczej nie powinnam tak robic bo miesnie potrzebuja regeneracji. Czy to prawda?
Drugie pytanie.
Mam bardzo rozbudowany prawy bark (łucznictwo) co powinnam zrobic zeby wyrownac go z lewym? Cwiczyc tylko lewa strone czy obie jednakowo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
do pierwszego pytania, to prawda, miesnie potrzebuja regeneracji i to bardzo
polecam atlas
kulturystyka.pl/atlas poczytaj tam tez jest o regeneracji i glownie sa tam podstawy treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3728
Po silowni mozesz smialo isc na basen, pomaga to nawet w regeneracji miesni tzw odnowa biologiczna (tylko zalezy jak intensywnie plywasz). A co do barku to cwicz je rownoczesnie takim samym ciezarem i taka sama ilosc seri a po jakims czasie sie wyrownaja Take Care and goodluck
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oczywscie ze mozesz (ale zbtnio sie nie przmeczaj) pomoze to usunac w mlekowyz iesni --- mniejsze zakwasy, ktore razcej nie sa pozytywnym zjwiskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1372
MOje plywanie to od 1000-1500 m. stylem wolnym,wiec raczej nie jest to rekreacyjne pluskanie,ale tez nie czuje jakiegos strasznego zmeczenia:)
Co do zakwasow to mialam je tylko w bicepsach po pierwszym razie na silowni,teraz jest wszystko ok.
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rownowaga

Następny temat

Bardzo wazne pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium