SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja mam normalne wymiary?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
Mam 16 lat, 162 cm, 46 kg bez ubrania, biceps 25 cm, klatka 80 cm. Robię 44 pompki non-stop i 12 podciągnięć na drążku non-stop. Przed wakacjami ważyłem 36 kg, byłem chudy jak Wojewódzki. Co myślicie, mam szansę kiedyś wyglądać normalnie? Tyję ok. 1 kg miesięcznie, ćwiczę w domu ćwiczenia siłowe + gimnastyka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
polowoa z nas tak zaczynala ;] uloz diete, trening i bdezie lajt

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ja byłem niewiele większy jeszcze 2 lata temu
powoli urośniesz

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dodaj do tego dietke jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986
Prawda jest taka ze w tak mlodym wieku masz dobra przemiane materii i jestes szczuply...tez mam 16 lat wzrost okolo 180 cm i waze 66-67 kg :)....Bedziesz troche starszy nabierzesz masy....a przyspieszyc mozesz to treningiem i odpowiednim odzywianiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie treningi mi polecacie?

Następny temat

po raz kolejny to samo ale mimo wszystko prosze o pomoc-początkująy

WHEY premium