SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy intensywne ćwiczenia mogą wpłynąć na mój wzrost w okresie dojrzewania ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
kolego nie denerwuj się, chodziło mi o to ze w tedy było to 169 potem poszło do 172 a potem zaczęła się na ostro siłka (OHP, martwy, siady) i coś się zj***ło po drodze bo mnie z powrotem zbiło, a tak w ogóle to w klasie zawsze byłem knypkiem. Pisząc to chciałem wpłynąć na co poniektórych, żę jednak trening siłowy ma wpływ na wzrost, albo ja jestem po prostu zj***ny co też jest oczywiście możliwe, od razu mówię żeby nie było gadania tego typu, że nic nie ogarniałem więc mówię byłem pod okiem trenera a i jeszcze jedno bo o to się też pewnie ktoś przyj*bię, gość zna się na rzeczy jest trójboistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w dziale 'zdrowie i uroda' co chwile tematy dotyczące wzrostu, nie wiem skąd obecnie się to taki problem zrobił i za bardzo się wymyśla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
problem w tym, ze kilka serii siadów ze sztanga o masie około 500kg jest w stanie zablokosc nasady kostne.
teraz przelozmy to na mzliwosci wysilkowe nastolatka i wskazmy takiego, ktory wykonuje tego typu przysiady.
jedynie wypaadek komunikacyjny generuje tgeo typu przeciazenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Może problemem jest twoja postawa i zacząłeś się garbić to by wyjaśniało lekki spadek wzrostu. Podeślij najlepiej zdjęcia sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
Ja podeśle zdjęcie jak ty uzupełnisz swój profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33087 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
Jojcek
Ja podeśle zdjęcie jak ty uzupełnisz swój profil


https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

Zdjęcie nie jest obowiązkiem , ale zakładając temat i szukając pomocy ankieta już jest bardzo ważna jeśli oczekuje się dobrych odpowiedzi i pomocy .

Nie traktując poważnie pomagających oni tez nie będą traktować ciebie poważnie . Pzdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33087 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
Jojcek
Rozumiem, zrobiłem źle ale wkurza mnie pajac który coś Ci napisze o złej postawie a nie przeczytał tego co napisałem wyżej, to była taka trochę chamska odpowiedź na jego zaczepke
proszę bez takich okresleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
Panowie grzeczniej prosze
tutaj kazdy probuje pomoc na swoj sposob

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7354
no dobra to jak inaczej nazwać takiego osobnika kiedy pisze od rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + spadki wagi po chorobie

Następny temat

Kebab na masie?

WHEY premium