SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebab na masie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1019
Czesc.
Chodze na silownie 4 miesiac, wzrost 195 waga 80.
Lubie sobie podjesc kebaba,pizze itp.
Trudno u mnie z nabraniem masy, chociaz jeszcze 3 miesiace temu wazylem ledwie 63 kg (przytylem na gainerach).
Czy kebab to dobry pomysl? Chodzi o takiego z frytkami nie w bulce, bardzo mi zalezy na dojsciu do tych 90kg bo mimo ze przytylem te 20kg nadal wygladam jak szkielet.
Kebab oczywiscie wolowina.
Jesli nie kebab to cwiartka kurczaka z rozna?
Do tego jeszcze gainer mutant mass.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1581
Eee? Czyli Tobie zależy jedynie na kilogramach widocznych na wadze a nie na zdobyciu kilogramów z mięśni żeby poprawić Swój wygląd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32864 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
khryme
Czesc.waga 80.
Lubie sobie podjesc kebaba,pizze itp.
Trudno u mnie z nabraniem masy, chociaz jeszcze 3 miesiace temu wazylem ledwie 63 kg (przytylem na gainerach).


Daj foto to obadamy ta twoja mase na pizzo gajnerach ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
raz na jakis czas na pewno nie zaszkodzi ale zeby wrzucic go do codziennego jadlospisu to zdecydowanie odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ja bym sie porzygal jak bym mial jesc codziennie fast food

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy intensywne ćwiczenia mogą wpłynąć na mój wzrost w okresie dojrzewania ?

Następny temat

Czy tak osiągnę coś na lato?

Wiecej