SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dieta bez odrzywek ma jakiś sens??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
a mozecie mi pomóc dopracować diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Zagadaj na gadu to coś ułożymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Oczywiście że ma sens, obecnie od czasu do czasu zrobie cykl na kretce, czasem zastąpie twaróg białkiem, poza tym nie używam żadnych supli, wszystkie glutaminy bcaa tauryny dekstrozy są moim zdaniem g.ówno warte i przy dobrej diecie i na poziomie amatorskim zbyteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1969
zeby ktos ci układał diete to jest nic nie warte ... ktos nie wie co lubisz jesc czego nie lubisz .. sam musisz poznac swoj organizm i przy okazji troche poczytac co jest dla ciebie stosowne a co nie .. potem jak cos ci sie znudzi to za kazdym razem bedziesz do kogos pisal zeby ci pomogł ? Mowie ci warto troche poczytac :)
Pzdr i zachecam
arbuz92
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Ja nie pomorze, ze Sląska jestem

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Postaraj sie sam ulozyc zaczynajac od wyliczen zapotrzebowania i btw a my sprawdzimy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
dieta bez odżywek ma sens ale odżywki bez diety nie maja sensu ;) dieta to podstawa

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
ozdywki to wygoda kiedy nie mozna w danym momencie spozyc odpowiednio zbilansowanego posilku, co nie oznacza ze trzeba je stosowac co dzien, mozna je stosowac w razie "w" ;P, no chyba ze nie jestesmyu w stanie dostarczyc z pozywiania pewnej ilosci jakoegos skladnika to wtedy odzywa :)
dieta bez odzywek - tak
odzywki bez diety - nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia :)

Następny temat

Moja ostra redukcja ! - proszę o ew porady

WHEY premium