SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy da sie jakoś zastąpić diete lub wykorzystać tańsze zamienniki?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
to sprawa jest taka że mam 16 lat i jestem strasznie chudy ( ektomorfik ) i coś tam ćwicze , ale wiem że to będzie brzydko wyglądać jak jestem chudy i chciałbym troche przytyć ale to nie takie łatwe . Czytałem że dieta to połowa sukcesu , ale ja jestem na utrzymaniu rodziców i po prostu nie mam możliwości jej trzymać . Dużo czytałem o tym postów i wszędzie piszecie ,,dla chcącego nic trudnego" no dobra ok ale mój ojciec nie pracuje , mama też nie i teraz jest trudny okres i po prostu nie byłoby kasy żeby codziennie kupować kurczaki itp. Może dla was 20 zł dziennie to mało ale nie dla mnie i dla mojej rodziny . Kiedyś oczywiście że próbowałem diete trzymać ale albo mama zapominala czegoś kupić , sam musiałem chodzić aż w końcu przestala w ogóle kupować . Ja mało wiem o dietach wiem tylko że musze dostarczac 5 posiłków wysokobiałkowych. A i czy np. jak bym jadł normalnie to co jest w domu 5 posiłków i do tego np. shake ? Prosze nie piszcie że jak sie chce to sie wszystko da , nie w tym przypadku .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
http://potreningu.pl/articles/663/dieta-na-mase-na-kazda-kieszen
https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
Okej dzięki anubis :) a jest gdzies taka tania dietka rozpisana bardziej przejrzyściej ? w sensie poniedziałek : x itp. ? ale tyle co jest też mi wystraczy zaraz ide do sklepu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
albo inaczej , jakie są podstawowe produkty które musze mieć ? to wtedy sam sobie ułoże plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie musisz mieć rozpisanej na cały tydzień. Np sporo osób myśli że pierś jest droga, 100g koszt ok 1.2 jqk dobra promocja do 1,7, białka ok 20-22g, serek wiejski 200g ok 1.50-2 zł białka 20g na 200g serka i już widać że pierś jest tańsza.

Białko z tanich mięs to całe kurczaki, podudzia, jaja, przetwory mleczne, śledzie, podroby (żołądki wątróbka, wieprzowina
węgle, kasze, ryże, ziemniaki, makarony, pieczywo razowe
tłuszcze np wiórki kokosowe, oliwa z oliwek, orzechy (tylko nie ziemne), siemie lniane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
hmm a jak bym np. ułożyl sobie diete z tych produktów : kasza , ryż , jajka , mleko , tuńczyk , orzechy , serek wiejski ? a i dlaczego pieczywo razowe jak to jest chyba ta wersja bardziej fit od tego normalnego ? moge sie mylic ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chodzi o rodzaj maki uzywanej do produkcji pieczywa. Ciemne pieczywo jest zdrowsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fit tak nazywają w marketach by przyciągnąć ludzi z reguły marketowe wyroby fit są zabarwiane by wyglądać jak razowe.

No i wybrałeś tuńczyka który jest droższy od mięsa, do tego góra raz w tygodniu go można zjeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
tuńczyk jest droższy od piersi ? piers w opakowaniu kosztuje u mmnie ok 15 zł a tuńczyk oczyweiscie w puszcze rozdrobniony ok 2 zł . A i mam pytanie jeszcze :D czy moge wypijać shake białkowego rano i wieczorem? czy mi cos da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Bialko dajesz wedlugo brakow w diecie, ale nie moze to byc glowne zrodlo bialka. Sprawdz ile masz tunczyka w tej puszce a ile piersi w opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
mniej więcej sobie ułożyłem taki plan , prosze o rady co do tej diety:

1.śniadanie : jajecznica + jakiś napój

2.w szkole : 2x kanapki z żółtym serem / biały ser + oliwa z oliwek

3.obiad: kasza + ( zależy od mamy , obiad będzie zależal od niej)

4. ryż + kurczak

5.płatki owsiane z mlekiem

i na noc jakiś shake

Zmieniony przez - Cris98 w dniu 2014-12-03 11:19:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

endomorfik?

Następny temat

Ćwiczenia

WHEY premium