SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy cos wyjdze w szpitalu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
Mam zamiar wziąśc 10 omki, 1 strzał co tydzień od 10 października, a 14 maja mam zabieg w szpitalu i czy robiac mi badania w szpitalu nie wyjdzie zwiekszony testosteron?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tydzień?!, raczej wyjdzie ale zaniżony poziom testosteronu - choć do maja pewnie się unormuje.. tylko po co mieli by badać jego poziom? róznice w krwinkach zwykle są na cyklu i kilka tygodni po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
przy badaniach ogólnych nie sprawdzaja poziomu testosteronu? to co lepiej 2 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj ankiete działu z podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
1. WIEK: 18
2. WAGA: 60
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 30
-klatka: 93
-udo: 49
-talia: 72
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata z przerwami w piwnicach (1 roz bez przerwy na pro siłowni)
6. DIETA: próbuje trzymać :D
-białko:116g/dzień
-węglowodany:422g/dz
-tłuszcz:63g/dz
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:100 metki, 10 omki
8. TRENING: 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 10omki rok temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka przemiana materi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
o kur*a juz bierzesz sie za takie wspomagacze?

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14233
kolego zostaw tą omke w spokoju, kup suple i dopracuj diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata z przerwami w piwnicach (1 roz bez przerwy na pro siłowni)

Lipa wyniki jak na 3 lata. A to z tego powodu raczej:

6. DIETA: próbuje trzymać :D
-białko:116g/dzień
-węglowodany:422g/dz
-tłuszcz:63g/dz


Trzymaj caly czas, widze ze bardzo trudno zlapac ci mase mimo 7g/kg wegli. Manipuluj tluszczami, daj 1,5g/kg najpierw dobrych, znaczy zdrowych tluszczy, jak nie pojdzie dajesz 2g/kg tluszczy. Bialka tez mozesz dolozyc do 150g, zeby wyszlo ci 2,5g/kg.


Kurde, jeszcze patrze a ty po cyklu juz jednym jestes. Pewnie na start wziales, nie? Potem juz pewnie nic nie szlo na sucho.

Ja ci radze: odstaw ome, dopracuj diete, kup suple i za rok-dwa mozesz cos myslec o SAA jesli koniecznie chcesz. Ale zrob cos na sucho. Jak ci sie nie uda to bedzie znaczyc, ze ten sport nie dla ciebie. W wieku 18 masz najwyzszy poziom tescia, na sucho moze duzo zbudowac jeszcze, zapewniam cie. Dodasz suple i bedzie ok. A po roku-dwoch jak juz pisalem cos mozesz zaczac myslec o koksie.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-04 12:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10194
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata z przerwami w piwnicach (1 roz bez przerwy na pro siłowni)

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:100 metki, 10 omki

4. WYMIARY:-biceps: 30

XDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
Na start nie wiąłem omki z meta tylko na 1 raz poszła meta,a za 2 omka.
Ja mam bardzo dobra genetyke do rzeźby i po omce mnie zalewa i przed wakacjami rzeźba. Chce znowu wziasc 10omki 1strz./tydz.. tylko poprzednim razem na plecach wywalilo mi tyle wulkanów że aż strach. Che dąrzyc do masy i nie boje sie nawet takich drastycznych sierodków. kiedy wpakowalem juz sporo kasy na suple i prawie nic nie przychodzilo a po omce (bajka):D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sie stalo z tym co przyszlo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IGF-1,potrzebuje porady

Następny temat

Rece jak sztyl od widel - Tragedia

WHEY premium