SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja na efie czy cos innego ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Witam Panowie po ostatnim cyklu na clenie szukam czegoś lepszego na clenie dochodzilem do 6tab dziennie no ale to duzo a efekty takie sobie mimo poswiecen i treningu aeroby.
Brałem także diabolos eca ale nie podchodził mi czułem jedynie takie ciśnienie a raczej zauwazyłem slaby efekt spalania mała potliwość itd pobudzenie tez lipa.
Szukam srodka z którym zrzuce pare kg do 10kg myslalem o efce moze cos jeszcze polecicie dobrego obecnie na rynku i w miare dostepnego

1. WIEK: 22
2. WAGA: 80
3. WZROST: 168
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 100
-udo: 54
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: clen , sally
8. TRENING: bieganie
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 1mies
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Licząc, że bez diety a jedynie na co raz to innych tabsach osiągniesz cel mylisz się.
A z ef ciężko na rynku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Hmm ogolnie to nie stosuje diety , jesli robie redukcje ograniczam wegle jem wiecej produktow zawierajacych białka i ogolnie jem mniej.

To co byś polecił zamiast efki :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Dietę

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
Dietę z ujemnym bilansem kalorycznym + dużo aerobów, później ewentualni możesz dołożyć jakiś spalacz jak to ogarniesz

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Panowie dieta dieta ;d a ja nie mam czasu za 3 tyg jade na wakacje musze pare kg zrzucic na szybkiego ;d :)

Clen ? jak cos to z jakiej firmy brac
Sally?
czy cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Idź do lokalnego rzeźnika niech Ci wytnie. To taki najszybszy sposób pozbycia się samary. Bez diety, bez tabletek bez efektów jojo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Tak najprostszy.
Dobra Dzięki Panowie za fachowe porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
To dorzucam bana w gratisie za glupote I szukanie skrotow, gdzie ich byc nie moze. To by ci zajelo co najmniej 3 miesiace, nie 3 tygodnie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art na temat bloka

Następny temat

DNP w strzałach????

Wiecej