Dennis Wolf jest jednym z najbardziej szanowanych weteranów kulturystyki na świecie. Ma on bowiem około dwudziestoletnie doświadczenie w branży i był jednym z filarów tego sportu na początku XXI wieku. Chociaż nigdy nie udało mu się zająć wyżej niż 3. miejsce na Olympii, to od 2010 roku zawsze był w top 5, a w 2014 roku wygrał Arnold Classic oraz Arnold Classic Europe.

Dennis jest bardzo lubianym sportowcem, nawet na emeryturze. Niemiecki kulturysta uzyskał także obywatelstwo Stanów Zjednoczonych, dzięki swojej popularności.  Niedawno rozeszła się wieść, że Dennis Wolf jest w szpitalu, a fani byli bardzo tym zaniepokojeni. Na szczęście jednak na jego Instagramie pojawiła się informacja, że był tam z powodu operacji ramienia i bicepsa. 

„Przekażę wam więcej informacji, kiedy zobaczę się z lekarzem później, ponieważ nie mam pojęcia, co dokładnie zostało zrobione ani jak należało to naprawić” - powiedział Wolf.

Potem wyjaśnił, że musiał naprawić ścięgna w ramieniu i bicepsie. Jego czas rekonwalescencji będzie wynosił około 12 tygodni.

„Ogromne podziękowania dla dr Mathiasa Ritscha za wspaniałą pracę! Teraz muszę nosić chustę przez 4 tygodnie i dbać o biceps przez 8 tygodni. Czuję się świetnie i nie mogę się doczekać powrotu do zdrowia.”

Dennisa czeka też oczywiście intensywna praca z fizjoterapeutą. Dobrze jest widzieć, że czuje się dobrze i mamy nadzieję, że za kilka tygodni wróci do treningów. Życzymy zdrowia.

 

Komentarze (4)
Christo87

Gdyby nie łydki - zawodnik kompletny.

1
Possible

I był kompletny. Nie zawsze miał takie łydki. Powinien więcej osiągnąć, pozostaje niedosyt po jego karierze.

2
lodzianin1

Mial dobre proporcje

1
lordknaga

wolfa zawsze 2 rzeczy kojarze najbardziej - swietna sylwetka i zona, ktora wygladala jak jego mama %-)

2