Gwiazda serialu telewizyjnego z 1970 roku "The Incredible Hulk" i legendarny kulturysta Lou Ferrigno postanowił zaszczepić się przeciw pneumokokom. Bakterie te są najczęstszą przyczyną zapalenia płuc u osób starszych. Niestety, prawdopodobnie doszło do zaniedbania higieny podczas szczepienia i u Lou pojawił się płyn w bicepsie.

"Poszedłem zaszczepić się i wylądowałem w szpitalu z płynem w bicepsie."

Oczywiście istnieje wiele przyczyn, które mogły spowodować pojawienie się płynu w bicepsie Ferrigno. Mogło to nastąpić w wyniku reakcji organizmu lub zaniedbania, aby właściwie zdezynfekować miejsce iniekcji. To ostatnie według dr. Williama Schaffnera, specjalisty od chorób zakaźnych na Vanderbilt University School of Medicine jest najbardziej prawdopodobne. Ferrigno tak skomentował całą sytuację:

"Nic mi nie będzie, ale ważne jest, abyś miał oko na to, kto robi ci zastrzyk i upewnij się, że nie tylko prawidłowo odkaża Ci miejsce wkłucia, ale także, jak igła jest wyjmowana z opakowania."

Na szczęście Ferrigno wyszedł już ze szpitala. Teraz zachęca fanów do podjęcia odpowiednich środków ostrożności podczas szczepień. Życzymy Lou Ferrigno szybkiego powrotu do zdrowia!

Komentarze (7)
Anonim

Antyszczepionkowcy: "Olaboga szczepionki wywołują infekcje!!!1!"

3
namorxd

:]

0
jarabco

Swieta prawda :) Polac mu , dobrze gada :)

0
Kaziupir

I okropne blizny! Na co to komu?! :D

0
Kaziupir

On sam sobie powinien robić zastrzyki, pewnie ich zrobił dużo więcej niż taki lekarz :D

1
FaIrPlayy

https://www.sfd.pl/TEAM_SFD__Przemys%C5%82aw_G%C3%B3rynowicz__przygotowania_do_sezonu_2018-t1155913-s581.html#post-18803569

Przemek G. w szpitalu, ale kogo to zainteresuje ?.

0
gokuson

Nas interesuje, Przemek jest u nas w Teamie.

0