SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czikita- lądowanie na Księżycu z UNS/ DT

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Dziękuję, dziękuję. Od soboty tylko płaczę, nie pamiętam kiedy miałam tak oststnio...

W poniedziałek zrobiłam, trening (specjalnie wieczorem, żeby się w nocy nie tłuc) i było ok. Miska też ok.

Wtorek (wczoraj była masakra, pod względem przeżyciowym , miska też na BOGATO)

ŚRODA off
Muszę psychicznie ochłonąć.

Rozważam zakończenie tej redukcji, bo organizm się domaga jedzenia a chyba wycinka o tej porze roku to zbędny luksus, chcę być duża
Może jakaś kretka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
O, znalazłam!
Trzymaj się Cziki
Powodzenia w dalszych zmaganiach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A ile Ci zostało tej redukcji tak w ogóle wedle założeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Pisałem już że tam nie ma co redukować! Masę robić, jakaś pojedyńcza forma kreatyny to jak najbardziej dobry pomysł przy wejściu na masę tylko na boga zrób też coś z tym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
z tego co kojarzę Czika redukowałaś na konkursie AL i potem jeszcze raz? zdecydowanie bym kończył na Twoim miejscu redukcję bo to już idzie z kości na ości. proponuję wstępnie jedzeniem podbijać masę a po jakimś miesiącu dać kreatynę aby organizm przywykł do jedzenia w Twoim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A może jakieś zdjęcia z obecnej formy dla utwierdzenia?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Cziki trzymaj się,współczuję straty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Doris z założeń został miesiąc. Ale hm hm.. po co mi wycinka o tej porze roku? Czuję, że organizm się domaga jedzenia. Nie chcę znów się władować w kompulsy czy podobny syf.. Chcę też, żeby sie pewne zdrowotne sprawy unormowały, więc rozważam bardzo poważnie zakończenie tego obecnego cyklu. I jeszcze od soboty się ogarnąć kompletnie nie mogę...

Ulf to nie był konkurs AL.

Trening? Będę szukać jakiegoś FBW na 3 dni w tyg. Na splita nie mam czasu.
Muszę się ogarnąć do końca tygodnia i poczytać o kreatynie więcej.

Dorotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mozna zrobic splita cwiczac 3xtyg. Nie szukaj wymowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czikita jakie masz problemy zdrowotne spowodowane redukcją?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Road to MP2015 ;)

Następny temat

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

WHEY premium